בעירוני קריית שמונה נושמים לרווחה לאחר הניצחון הביתי 0:1 על סקציה נס ציונה. אומנם שתי הקבוצות הציגו משחק ירוד עם מעט מאוד מצבים מסוכנים ליד השערים, אך בדקה ה-86 הצליחה המארחת לכבוש שער חשוב מאוד במשחק אותו והגדיר המאמן קובי רפואה "קרב ישיר על שש נקודות" ולהשיג את הניצחון החשוב שדחק את נס ציונה למקום האחרון ועצר לקרייה רצף של ארבעה הפסדים רצופים.

שחקן בקרייה אמר אמש בשעת לילה מאוחרת: "אם היינו מפסידים כנראה שגורלנו היה נחרץ, תבין את המשמעות גם כקבוצה וגם כשחקנים. עכשיו נצטרך לקחת את הניצחון ליצור ממנו ביטחון ולשנות מומנטום, אם זה לא יקרה אז לא עשינו כלום".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
התגובות של ק"ש ונס ציונה

לקראת סיום המשחק נרשם אירוע אותו רואים במועדון בחומרה רבה. לצד הקריאות 'תתפטר' שהופנו לרפואה לאורך המשחק נשמעו קריאות בוז במשך דקות ארוכות לעבר איסמעיל ריאן. בנוסף, כאשר ריאן הוחלף אוהדי הקבוצה הריעו בשמחה מופגנת. לאחר שריקת הסיום במחאה על כך כמעט כל שחקני הקרייה והמאמן קובי רפואה ירדו לחדר ההלבשה ולא ניגשו לאוהדים.

בחדר ההלבשה אף התפתח ויכוח כאשר שחקני הקבוצה אמרו: "זו בושה, זו חלק מהבעיה שלנו, אסור לעבור על זה בשתיקה", בקרייה היה מי שגיבה את החלטת השחקנים בעוד רפואה דווקא הגן על האוהדים באופן כללי אך ללא התייחסות לאירוע עם ריאן: "זה טבעי שקהל מאוכזב ומגיב בצורה כזו".