בעירוני קריית שמונה רוצים לשמור על המומנטום החיובי ולהמשיך את היכולת הטובה שהציגה הקבוצה בניצחון על בית”ר ירושלים במחזור שעבר. בקבוצה יודעים שלמשחק היום (ראשון, 19:00) מול המוליכה הפועל חדרה באצטדיון בנתניה משמעותי מאוד מבחינת יציבות הקבוצה ועשוי להעיד לאן מועדות פניה העונה.

המאמן חיים סילבס תרגל במהלך האימונים האחרונים אפשרות לשחק עם הגנה מעובה של שלושה בלמים, ומנגד גם “להסתפק” בצמד בלמים. קריית שמונה תאלץ להסתדר ללא סמואל לוי גארסיה, שנפגע בירך ולא יהיה בסגל. מי שעוד בספק הוא וובה בראון, שנפגע באימון המסכם בקרסול ויעבור בדיקה ביום ראשון.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ק"ש - ביתר ירושלים

בראון עדיין לא השתלב בקבוצה, כאשר מאז שהגיע מהפועל באר שבע יש לו 68 דקות בלבד. במשחק מול הפועל רעננה הוא פתח בהרכב והוחלף כי לא היה טוב. בשבוע שעבר מול בית"ר ירושלים הוא נכנס כמחליף. בגלל שהגיע בכושר פחות טוב, בקבוצה לקחו איתו צעד אחורה במטרה להכשירו מחדש, ובונים עליו להמשך העונה.

סילבס הזהיר את השחקנים שלו מהתקפת חדרה, וביקש מהם לא להקל ראש במוליכת הליגה הגאה. קריית שמונה תצא לבית מלון בנתניה, שם תשהה עד ליציאה לאצטדיון בנתניה לקראת המשחק.

וובה בראון עם הכדור (רדאד ג'בארה)וובה בראון עם הכדור (רדאד ג'בארה)

הרכב משוער: דזיוגס ברטקוס, איאד אבו עביד, חורחה מורסיו, מרקוס דיניז, עידן נחמיאס, חגי גולדנברג, עדן שמיר, ואלון אחמדי, סמואל בראון, מוחמד שכר ושמעון אבוחצירה.