תחושות קשות מאוד בקריית שמונה לאחר הפסד שלישי ברציפות, הפעם 0:1 מול מכבי תל אביב. אמנם אמש (שבת) במשך דקות רבות הצפוניים לא נפלו מהאלופה, אך בסופו של דבר סיימו משחק נוסף ללא נקודות ובעידן קובי רפואה רושמת שלוש נקודות בלבד מתוך 12 אפשריות.

"נראינו טוב? למי זה עוזר? על יופי לא מקבלים פה נקודות, אנחנו לא בתחרות מלכת היופי" אמר בראש שפוף שחקן בקריית שמונה לאחר ההפסד. "בקצב הזה עוד נרד ליגה, המצב רע מאוד ואנחנו חייבים להתעורר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': היינו יותר טובים, הגיע לנו לנצח

שחקן אחר העביר ביקורת על המאמן ואמר: "לא יכול להיות שאנחנו לא כובשים ולא קיימים בכלל בחלק ההתקפי והוא לא נותן ליואל אבוחצירה הזדמנות, הוא נראה הכי טוב מכל שחקני ההתקפה באימונים".

למרות ההפסד היו גם נקודות אור. את מרכז ההגנה הובילו אורי דהן הצעיר שרשם הופעת בכורה מרשימה ונטולת טעויות ועידן נחמיאס שממשיך להציג יכולת יציבה. מדובר בשני בלמים שגדלו במועדון ונראה כי יוכלו להוות עוגן לחוליית ההגנה בעתיד. כמו כן מרקוס דיניז היה מהבולטים בקרייה כשהוצב באגף.

כפי שפורסם ב-ONE כבר לפני כשלושה שבועות, במועדון קיים חוסר שביעות רצון מהזרים. השוער דזיוגאס ברטקוס היה אמור לרדת לספסל, אך רפואה החליט לתת לו צ’אנס נוסף. קיליאן שרידן וג’יימס אדניי פתחו על הספסל ובמועדון בודקים אפשרות לסיים את ההתקשרות עם רוב הזרים.