סקציה נס ציונה תחסר את רז שטיין שייעדר עקב פטירת אביו, חיים. אחרי סערת הפנדל באמצע השבוע, הכתומים יעשו את הדרך צפונה לקראת משחקה הערב (שבת, 18:30) מול עירוני קרית שמונה. 

הקשר שרק לפני שבוע סיפר בראיון ל-ONE על מאבק אביו במחלה, קיבל את הבשורה הקשה הבוקר וכמובן לא יקח במשחק. בנוסף אליו, עמיר תורג׳מן יאלץ להתמודד גם ללא רומריק אטו המורחק, שי אליאס שעדיין לא התאושש מפציעתו וכמו כן גם סאבין לילאי ועומרי גלזר עדיין בסימן שאלה להתמודדות, כשבקבוצה אופטימיים לגבי השתתפותם. 

עמיר תורג'מן עם שחקניו (שחר גרוס)עמיר תורג'מן עם שחקניו (שחר גרוס)

תורג’מן דיבר לפני המשחק ואמר: "הלוואי שכל הזמן יהיו לנו משחקים כאלה באמצע השבוע שנוכל להראות את עצמנו ולעבוד קשה. התקדמנו והתאוששנו מהמשחק עם הפועל חיפה. צריכים להגיע מוכנים למשחק קשה בקריית שמונה נגד קבוצה טובה. צריכים לבוא לעשות את העבודה״.

על חסרונו של שטיין עקב פטירת אביו, הוסיף המאמן: ״כאב גדול לשמוע שאבא של שחקן נפטר. רז ידע לעשות את ההפרדה ולהתמודד עם הכאב והמחלה בצורה מאוד טובה. אנחנו משתתפים בצער המשפחה ומחזקים את ידיה. אנחנו כקבוצה חייבים להישאר ביחד גם למענו וגם למען הקבוצה. באמת כואב. רז יחסר לנו מאוד, אבל נקווה שעם כל זאת נדע לעשות את העבודה בצורה טובה. משתתף בצער המשפחה״.

הרכב משוער: עומרי גלזר (מתן זלמנוביץ), בן סיטלקול, איתי עוזרי, פרנסיסקו דוטארי, דריס ויטנס, רז נחמיאס, סביאן לילאי (איילון ירושלמי), אלעד שחף, סאקו טורה, אופיר מזרחי ומוסא מאזו.

שחקנים בק”ש: כנראה שנס ציונה תרד ליגה, אם נפסיד נהיה בצרות”

בעירוני קריית שמונה מגיעים למשחק מול סקציה נס ציונה במומנטום שלילי עם רצף הפסדים, כאשר הצפוניים מתחת לקו האדום ומקווים מאוד לעצור את כדור השלג ולסיים את הסיבוב עם ניצחון שיעלה את הקבוצה מעל לקו האדום. המאמן קובי רפואה יחסר את מוחמד שכר שנעדר בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים.

שחקני ק"ש בהלם (עמרי שטיין)שחקני ק"ש בהלם (עמרי שטיין)

בשיחות פנימיות העלו שחקני הקבוצה חשש כי הפסד יסבך את המועדון עוד יותר ויחזיר את נס ציונה לתמונה: ״כרגע נראה שהם יירדו ליגה ואליהם תצטרף קבוצה נוספת, אם נפסיד זה עלול לפתוח את הירידה מבחינת שתי היורדות ואז אנחנו בצרות״.

במועדון מתכוונים להתחזק בינואר, מחפשים חלוץ איכותי שיחזור את החוליה הקדמית וכן קשר למרכז המגרש, כרגע קיימת שביעות רצון מתפקוד החוליה האחורית. הבעלים מצידו איזי שרצקי הבהיר כי רק אם ישוחררו שחקנים הוא ייתן אור ירוק לצרף חדשים, כל הזרים מלבד מרכוס דיניז נמצאים בסימן שאלה גדול ומי שיוכלו במועדון להיפטר מהחוזה מולו - יעשו זאת.

קפטן הקבוצה, עידן נחמיאס, אמר לקראת המשחק: "מודעים לחשיבות המשחק. אנחנו משחקים בבית שלנו מול קבוצה טובה שכבר הוכיחה שהיא יכולה לנצח כל קבוצה ונעשה הכל להגיע מוכנים ברמה מקסימלית כדי להשאיר את הנקודות בבית”.

הרכב משוער: דזיוגאס ברטקוס, מרקוס דיניז, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן, סמואל בראון, עומר לקאו, עדן קארצב, ג’יימס אדניי (סילאס דה סילבה), איסמעיל ריאן וקיליאן שרידן.