זה היה באוויר והיום (ראשון) זה הפך לרשמי. מסאי דגו סיים את דרכו בעירוני קריית שמונה אחרי הפתיחה הרעה של הקבוצה לליגה, כשההפסד אמש להפועל באר שבע בטרנר (2:1) היה הקש האחרון. בקבוצה אמנם יצאו ברגשות מעורבים כי הייתה שיפור ביכולת, אך מנגד, היא הפסידה שוב וספגה בדקות הסיום.

מהמועדון הצפוני נמסר: “לאור הדרך, התוצאות ומאזן הקבוצה מתחילת העונה ועד כה, וכן מצב הקבוצה בטבלת הליגה, החליטו הצדדים, בהחלטה משותפת של המועדון ומאמן הקבוצה מסאי דגו, על סיום עבודתו של המאמן במועדון. מועדון הכדורגל עירוני קריית שמונה מודה לדגו על תקופתו במועדון ומאחל לו המון הצלחה בהמשך הדרך”. כפי שפורסם אמש ב-ONE, לקרייה יש כבר מחליף למסאי דגו, בדמותו של קובי רפואה, שיש עמו כבר סיכום עקרוני.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: ״משחק לא טוב שלנו, היינו בפאניקה״

עוד לפני הפיטורים, דגו מצידו סיכם את המשחק ואמר: “עם איך שהתפתח המשחק, אני מאוכזב מאוד. זה היה משחק טוב מאוד שלנו, המשחק הכי טוב שלנו העונה, הצגנו יכולת ועוצמה מול קבוצה במקום הראשון וזה הפסד קשה, ספגנו בדקות קריטיות, אך זה חלק מהמשחק”. באשר לשיפור ביכולת אמר: ״אני הרגשתי מהקבוצה משהו אחר, נתנו מתנות והם ניצלו אותן. חבל, כי היו לנו מצבים לכבוש עוד ואפילו לנצח את המשחק. אנחנו ממשיכים הלאה, הוכחנו שיש קבוצה חזקה וטובה״.

על הסימן שאלה סביב עתידו בקבוצה אמר: ״אני מאמין בעצמי ומי שמכיר אותי יודע שאם הייתי רואה קבוצה אנמית הייתי הולך, אבל אני מרגיש שהקבוצה משתפרת ושאנחנו נראים טוב. אני מכיר איך זה בכדורגל, אבל כל עוד אני פה אני מגיע כל יום לתת 200% ומאמין שהמצב ישתנה”.

שחקני ק"ש מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני ק"ש מאוכזבים (חגי מיכאלי)