מוסיקה, ריקודים, חיבוקים, המון שמחה וגם שחרור אנחת רווחה היו בחדר ההלבשה של עירוני קריית שמונה אמש (שני) לאחר הניצחון הראשון של הצפוניים העונה בליגת העל, 0:2 על מ.ס אשדוד.

לאחר שריקת הסיום השחקנים חגגו על המגרש עם הקהל ואלו שירדו לחדר ההלבשה חיכו בסבלנות דקות ארוכות להגעתו של עידן נחמיאס שבלט יחד עם מרכוס דיניז וייצבו את החולייה האחורית. “איפה אתה?! שכחת שמחכים למוסיקה שלך?”, שאלו אותו חבריו לקבוצה עם הגעתו ואז החלה החגיגה האמיתית.

מרקוס דיניז (ניסן עייש)מרקוס דיניז (ניסן עייש)

גם המאמן מסאי דגו נשם לרווחה כאשר עתידו היה מונח על הכף והוא צלח את המשחק הקריטי. לאורך כל המשחק, המאמן של ק”ש היה פעיל מאוד על הקווים, הרבה לדחוף את השחקנים וגם התווכח עם שופט המשחק אפילו בדקות הסיום כשקבוצתו הובילה 0:2, דבר המעיד על הלחץ הגדול והחשש לאבד את היתרון המבטיח.

“ברור שזה ניצחון חשוב, ניצחון משמעותי, ניצחון ראשון העונה שמוריד המון לחץ שהיה כאן בחודש וחצי האחרונים, אבל אחרי פתיחה כזו אין לנו זמן או סיבה לשמוח יותר מדי. הדרך שלנו עוד ארוכה כדי לעמוד במטרות ולתקן את הפתיחה הזו”, אמר שחקן בקבוצה.

איזי שרצקי (נעם מורנו)איזי שרצקי (נעם מורנו)

דגו מצידו ציין כי לא הרגיש שעתידו בקבוצה בסכנה ואמר: “אני מקדיש את הניצחון הזה לאיזי ומקווה שרצף של תוצאות טובות יחזירו אותו וישנו את ההחלטה שלו, בלי איזי אין לקבוצה זכות קיום”.