בשעה טובה, אחרי 540 דקות של כדורגל מאז החלה העונה, שחקני עירוני קריית שמונה ומסאי דגו סוף סוף זכו לטעום את טעמו של ניצחון, לאחר שגברו בביתם 0:2 על מ.ס אשדוד במסגרת המחזור השישי בליגת הבורסה לניירות ערך. מן העבר השני, האורחת מעיר הנמל נחלה את הפסדה הראשון העונה במסגרת הליגה.

“אני אקבל התקף לב בסוף”, אמר בציניות דגו, ששחרר אנחת רווחה גדולה מאוד לאחר שהגיע למשחק כשמעמדו לא היה יכול להיות מעורער יותר: “הכל הולך קשה העונה, ב-0:2 נגד 10 שחקנים יצאנו לחצי שני הזוי, אבל תמיד אמרתי שיש לי קבוצה טובה והאמנתי. פתחנו טוב עם לחץ ואגרסיביות ועכשיו יש לנו את הפגרה ואת יום כיפור, אז אפשר לבקש סליחה ממי שצריך ובמיוחד מהאוהדים”.

מסאי דגו חוגג (ניסן עייש)מסאי דגו חוגג (ניסן עייש)

מעמדו המעורער: “מי שמכיר אותי יודע שאני תמיד נותן 200 אחוז. התכוננו טוב ובאנו מוכנים. עלינו במערך התקפי והפכנו את המשחק ליותר קל עם שערים מהירים. אני מאמין בעצמי ובקבוצה. תמיד בכדורגל הישראלי יש דיבורים אם מאמן לא מצליח וכולם מחכים למעידה שלך. יש פה קבוצה שיודעת לשחק כדורגל ואם אנחנו לוחצים ומחויבים אז נבוא לנצח בכל מגרש. במחזור הבא אנחנו פוגשים את הקבוצה שמבחינה קבוצתית לדעתי היא הכי טובה בארץ, אבל אני מקדיש את הניצחון קודם כל לאיזי שרצקי שהאמין בי בכל רגע ונתן לי את כל הכלים להצליח. אני אוהב אותו ומעריך אותו”.

בצד השני, אוואט לא הסתיר את אכזבתו מההפסד הראשון של קבוצתו העונה: “אני לא מתכוון לדבר על השיפוט ולתרץ ולחפש סיבות להפסד. אני חושב שהיום לא שיחקנו טוב מתחילת המשחק ושפתחנו מהוססים. הגענו למשחק שידענו שיש לו משמעות גדולה מאוד ומההתחלה רדפנו. לא פשוט לשחק עם עשרה שחקנים ומיד אחרי ההרחקה לספוג, אבל אני גאה בבחורים שהצליחו להגיע למצבים גם בחיסרון מספרי ולגרום לשתי הרחקות שלהם. לצערי זה לא הספיק. לא רצינו להפסיד בפעם הראשונה וידענו שניצחון יעיף אותנו למקומות שרצינו ושאפנו, נצטרך להחזיר את הנקודות האלה”.

מסאי דגו ורוני אוואט (ניסן עייש)מסאי דגו ורוני אוואט (ניסן עייש)

היכולת של יאקוב סילבסטר שעלה לדקות בכורה: “יאקוב הגיע אחרי חמישה חודשים ללא כדורגל וידענו שצריך לשלב אותו בהדרגתיות. יש לו שבועיים של פגרה ואני מאמין שככל שהזמן יעבור הוא ייתן לנו יותר ויוכל לשחק יותר”.