קובי רפואה, המאמן החדש של עירוני קריית שמונה אשר החליף בתפקיד את מסאי דגו שפוטר, הוצג באופן רשמי היום (חמישי) כשדיבר במסיבת עיתונאים של הקבוצה הצפונית ושיתף לראשונה בתחושותיו לקראת האתגר הצפוי לו, כשהמשימה הקרובה תהיה ביום שבת במפגש מול הפועל רעננה במחזור השמיני של ליגת העל (18:00).

“אני שמח להיות בק"ש, אני מכיר את המקום הזה, זה משהו שלא חדש לי, יש לכולם מטרה אחת ובזה אנחנו מתעסקים”, אמר רפואה והמשיך. “המטרה כרגע היא להוציא את הקבוצה מאיפה שאנחנו נמצאים, המועדון הזה תמיד שאף להגיע הכי גבוה שאפשר ותמיד להיות למעלה, את המשא ומתן ניהלתי מול יוסי אדרי ולא מול איזי שרצקי. אני צריך להתמקד בלהוציא את הקבוצה מהמצב שבו היא נמצאת”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בקהאם מרוצה: כך יראה האצטדיון של מיאמי

המאמן הוסיף: “כל מאמן מוציא את הדרך והעבודה שלו, אני לא בא להגיד שאני יותר טוב מההוא, לא מתעסק מה היה לפני, אנחנו רוצים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר, מה שמעניין אותי זה להוציא את הקבוצה מהמצב שהיא נמצאת, אני חושב שאני יודע מה צריך. בדיבורים כולם אלופים, אין סודות בכדורגל, יש פה שחקנים כישרוניים עם זרים טובים וצריך ללכד את כולם”.

“המטרה זה לא להשאיר את ק"ש. אני בטוח שאיזי יחזור לקבוצה אם היא תחזור להציג יכולת טובה ותהיה בצמרת, אני לא מחכה לינואר כדי לשנות דברים, הלוואי שנהיה טובים ולא נצטרך לשנות כלום, אני מאוד מבסוט ממה שיש פה”. על הפועל ת"א: "הייתי גאה לאמן שם אבל אני בק"ש וגאה להיות פה, הפועל ת"א מאחוריי".

קובי רפואה (ניסן עייש)קובי רפואה (ניסן עייש)

בלם הקבוצה, עידן נחמיאס, סיפר: “מאמן חדש, יש אווירה חדשה, כולם רוצים לבוא ולעבוד קשה, יש לנו קבוצה טובה. נקלענו למצב לא פשוט אבל נדע לצאת ממנו, אנחנו מתעסקים בהווה. השחקנים לא פחות אשמים ממסאי, גם אנחנו אשמים, אבל צריך להתעסק בעכשיו ולצבור נקודות".