אחרי התמודדות חלשה, הפועל רעננה וסקציה נס ציונה נפרדו הערב (שבת) ב-0:0 מאכזב באצטדיון המושבה לעיני 700 צופים בלבד, כל זאת במסגרת המחזור ה-11 של ליגת הבורסה לניירות ערך.

מאמן האדומים, מנחם קורצקי, אמר בסיום: “אני חושב שבחצי הראשון כן הגיע לנו לנצח, הגענו למצבים, שיחקנו כמו שאני רוצה והכדור לא נכנס, ועד שהוא נכנס, שוב ה-VAR לצערי פסל לנו שוב גול חוקי ממה שראינו בצילומים שלנו. זה מאוד כואב ומאכזב, אבל היינו צריכים בחצי הראשון להבקיע שער אחד או שניים ולגמור את המשחק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: לקחו לנו הרבה נקודות העונה

“עלינו לחצי השני עם הרבה אמונה וביטחון ולצערי ההרחקה פגעה במשחק שלנו והחזירה אותנו אחורה. אחר כך ההרחקה שלהם החזירה אותנו למשחק, אבל לא הגענו למצבים. חבל, במשחק כזה בבית, בסיטואציה שנוצרה איתנו, אנחנו צריכים לנצח ולהבקיע שערים וזה לא קרה גם הפעם. ניקח דברים טובים מהמשחק הזה, מאושש את השחקנים כי המשחק מול בני יהודה מאוד קרוב ונצטרך לבוא חזקים ונחושים בשביל לנצח”.

השיפוט ומערכת ה-VAR: “אני חושב שבנקודות שלקחו לנו היינו יכולים להיות חזק בחלק העליון של הטבלה. אני לא רוצה להשתמש בזה כתירוץ, אבל כרגע לקבוצה כמו רעננה הנקודות האלה מאוד חשובות בהרבה פרמטרים. גם לברוח מהתחתית, גם בנושא של ביטחון, יש לי שחקנים צעירים שצריכים את הביטחון הזה וכרגע לצערי הם חסרי ביטחון ורואים את זה”. 

מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)מנחם קורצקי (רדאד ג'בארה)

המפגשים הקרובים מול בני יהודה והפועל כפר סבא: “ידענו שהשבוע הזה מאוד צפוף, אבל זה לכולם ככה, לא רק לנו. מאושש ונרים את השחקנים ביומיים שנשארו ונגיע מוכנים למשחק מול בני יהודה”.

מהצד השני, מאמן הכתומים עמיר תורג׳מן אמר: “אני לא מרוצה, המשחק שלנו לא היה מספיק אינטנסיבי. יש תחושה של זחיחות, עוד לא מספיק התאוששנו מהניצחון על הפועל באר שבע. השחקנים צריכים לדעת שהמשחק הזה כבר נגמר ואנחנו צריכים להמשיך ולהתקדם ואנחנו חייבים לעשות את זה. זו הסיבה שעשיתי חילופים ואם אני אצטרך לעשות עוד חילופים בהמשך, אעשה זאת, עד שאראה שחקנים מחויבים להגיע למשחק במאה אחוז”. 

עמיר תורג'מן (שחר גרוס)עמיר תורג'מן (שחר גרוס)

הזחיחות אחרי ב״ש: “לא הייתה נפילת מתח, חזרנו לאימונים, אבל הזיכרונות של המשחק הזה היו עדיין קיימים, אבל היינו צריכים להתאושש מהר יותר ולהגיע עם מוטיבציה ורצון גדולים יותר למשחק הזה. שחקנים רצו, נלחמו ורצנו, אבל אנחנו צריכים להביא את האקסטרה ואת הערך המוסף, כי בלי זה לא נוכל לנצח”.

הצהוב השני למוסא מאזו: “לא אהבתי את זה, אבל אני חושב שלא הגיע צהוב שני. זה חבל, אנחנו צריכים להישאר מרוכזים כל הזמן כדי לעשות דברים הרבה יותר טובים. חבל שלא ידענו לשמור על היתרון המספרי, זה היה יכול לעשות את ההבדל בסופו של דבר”.