אכזבה גדולה בהפועל רעננה לאחר ה-1:0 למכבי נתניה אמש (שבת), שהוריד את הקבוצה למקום האחרון בטבלה והשלים משחק שמיני ברציפות ללא ניצחון, כמו גם הפסד שלישי רצוף.

במועדון מרגישים שהקבוצה אמנם מציגה יכולת טובה ומצליחה לסכן את השער ולהגיע ללא מעט מצבים, אך סובלת מחוסר דיוק בפעולות האחרונות. בנוסף, גם ההגנה הצליחה להתמודד עם התקפת מכבי נתניה, אך ספגה בסופו של דבר בעקבות צירוף מקרים כאשר הבעיטה של אלמוג כהן פגעה בקייס גאנם, כאשר הכדור ניתז ליונס מלגה שהצליח להטעות את אסף צור וכבש.

במועדון ציינו לטובה בייחוד את הבלם הצעיר שון קלימקין שרשם הופעה שנייה בהרכב כאשר פתח על חשבון דויד מתאוס ב-11 ואת צמד המחליפים, עידן שמש וכארם ארשיד, שנכנסו למשחק במחצית השנייה, הציגו שיתוף פעולה מעולה והרבו לאיים על השער, אך כאמור, לא הצליחו לדייק בפעולה האחרונה מול שערו של דני עמוס.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ׳: ״מבחינתנו הליגה מתחילה היום״

כעת, ברעננה מתכוונים לנצל את פגרת הנבחרות על מנת להמשיך ולעבוד על הדברים אותם יש לשפר ולנסות לחזק את הביטחון של השחקנים לקראת המחזור הבא, בו האדומים מהשרון יפגשו לקרב תחתית קריטי את נס ציונה, שגברה 1:2 על הפועל באר שבע וגרמה לכך שרעננה תרד למקום האחרון בטבלה. בקבוצה מבינים שלמשחק מול הכתומים בסוף החודש יכולה להיות חשיבות מכרעת להמשך העונה, ושכל תוצאה פרט לניצחון עלולה לעלות לרעננה בסיום העונה במקומה בליגת העל ולהוביל לירידה לליגה הלאומית אחרי שבע עונות רצופות בליגה הבכירה.

המגן השמאלי ירדן כהן התייחס בסיום לעובדה שהקבוצה ירדה למקום האחרון ואמר: ״ברור שלא לזה ציפינו, אבל לפעמים בחיים אתה לא מצפה לדברים כאלה ואין מה לעשות, זה המצב. המזל קצת נגדנו והכל הולך הפוך, הם בעטו חצי בעיטה לשער וזה נכנס. אנחנו צריכים להישאר ביחד ורק ככה נצא מהמצב הזה״. 

גבי קניקובסקי מול ירדן כהן (חגי מיכאלי)גבי קניקובסקי מול ירדן כהן (חגי מיכאלי)

הפסד שלישי ומשחק שמיני ברציפות ללא ניצחון: ״אני לא חושב שיש פה משבר עמוק, אני חושב שרואים גם שאנחנו משחקים ומגיעים למצבים, רק חסרה לנו הרגל המסיימת והגול הזה שישחרר אותנו ומצד שני אנחנו מקבלים גול מכלום. אנחנו מעודדים מזה שאנחנו משחקים ומגיעים למצבים, אבל אנחנו צריכים להביא את זה לידי ביטוי בנקודות״.

השפעת טעויות השיפוט במשחקים קודמים על המשבר של הקבוצה: ״אני לא יודע אם זה בגלל זה, אבל ברור שאם הטעויות היו קצת מתאזנות עם ה-VAR היינו עם עוד כמה נקודות וזה היה יכול לקדם אותנו, אבל אי אפשר להאשים את השיפוט. זה המצב ונצטרך להתמודד איתו״.

ה-1:2 של נס ציונה על הפועל באר שבע: ״לא ציפינו לזה, זה מאוד מפתיע. אבל אנחנו מתעסקים בעצמנו, אנחנו צריכים להוציא את עצמנו מהמצב הזה ואני בטוח שיהיה בסדר. אנחנו נתאמן חזק ונעבוד קשה בשבועיים של הפגרה עד למשחק מול נס ציונה ובעזרת השם נחזור אחרי הפגרה לעצמנו ולמסלול הניצחונות״. 

המטרות להמשך העונה: ״אני לא יודע להגיד איפה נהיה בסוף העונה, אבל בטוח שנשתפר ממשחק למשחק, נעבוד קשה ונביא תוצאות. אני בטוח שיהיה בסדר, לא דואג בכלל. מנחם קורצקי בעיקר עודד אותנו ואמר לנו שתקופות כאלה אנחנו צריכים לעבור ביחד ויהיה בסדר״.