הפועל רעננה רשמה הערב (רביעי) את התיקו העשירי שלה העונה בליגת העל, כאשר סיימה ב-1:1 מול עירוני קריית שמונה לאחר שספגה שוויון מאוחר. בדומה ללא מעט משחקים העונה שער של החבורה של ניסו אביטן נפסל, אבל זה היה בצדק לאחר בדיקת ה-VAR. השרוניים נותרו בכך מתחת לקו האדום.

ניסו אביטן, מאמן הפועל רעננה, אמר בסיום: "מאוד מאכזב ומסתכל, זה קרה לנו בפרק זמן קצר מאוד שאנחנו מאבדים יתרון במאבק כל כך חשוב וזה ארבע נקודות יקרות. השיפוט? אני יודע שסטטיסטיקה בסוף מתיישרת אבל זה לא הגיוני מה שקורה, זה פשוט לא הגיוני שהשופט לא טורח לבוא לבדוק. שני מקרים מאוד גבוליים והם פשוט לא נבדקים, גם בשנייה האחרונה השחקנים אומרים שהייתה נגיעת יד מכוונת וברורה שמנעה מהכדור להגיע לרחבה, לא ראיתי בווידאו אבל אני מספר את התחושות, זה פשוט מאוד מתסכל". 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: היו מקרים לטובתנו שלא נבדקו בvar

מה היה חסר לקבוצה כדי לנצח: "לשמור על היתרון ולהבקיע שער שני, אראה את שני המשחקים האחרונים כי הם מאוד דומים, אנחנו שולטים ומשחקים טוב בהרבה דקות ואז בסוף חילוף אחד כפוי של פציעה ששיבש לנו את התוכניות, אבל מבחינתנו לא רצינו ללכת אחורה".

החילוף של גאנם: "עשינו שיקול שהוא עם כרטיס צהוב וזה גבולי, היו הרבה שחקנים עם צהוב וניסיתי להוציא את השחקנים אבל חלק מהחילופים שלי השתבשו". 

שמואל שיימן נגד קייס גאנם (שחר גרוס)שמואל שיימן נגד קייס גאנם (שחר גרוס)

קובי רפואה אמר בסיום: "אני חושב שבמחצית הראשונה לא היינו בכלל קיימים במשחק, היו מרחקים גדולים וקיבלנו שער שבכלל לא מתאים לרמות האלה וידענו שרעננה טובים בהתקפות מתפרצות, גם במצבים נייחים לטובתנו ידענו וקיבלנו שער מזה. מחצית ראשונה לא טובה בכלל, מחצית שנייה ובמיוחד בחצי השעה האחרונה ראינו קבוצה אחת על המגרש וזה עדיין לא מספיק, אנחנו צריכים לשחק יותר טוב כדי לקחת נקודות".  

יצירת מומנטום חיובי: "יש לנו דברים בסיסים שאנחנו צריכים לשפר, המרחקים בנינו ואנחנו עובדים על הדברים האלה, טיפה חסרי ביטחון במשחקי חוץ וזה לא מספיק נכון לעכשיו. אנחנו כל הזמן רוצים להשתפר ולשפר את הדברים האלה, בחצי השעה האחרונה ראינו קבוצה טובה שתוקפת ויוזמת, אנחנו צריכים שזה יהיה כל הזמן".  

קובי רפואה (שחר גרוס)קובי רפואה (שחר גרוס)

עוד הוסיף: "אם נהיה אמיתיים, לא מגיע לנו יותר מנקודה, מעבר לחצי השעה האחרונה לא היינו במשחק ונשפר את הדברים האלה כי אין לנו ברירה, כולנו רוצים לנצח ועלינו עם כל הכלים ההתקפיים שלנו, שיחקנו עם שלושה חלוצים ואחר כך עשינו עוד חילופים התקפיים. לפעמיים אנחנו לא פותחים את המשחק טוב ומאבדים את הביטחון אבל נצטרך להשתפר בהמשך".