מאמן חדש להפועל רעננה. אייל לחמן סיכם היום (ראשון) את תנאיו בקבוצה של אשר אלון ויהיה האיש הרביעי שעומד העונה על הקווים של נועלת הטבלה. הוא ינסה להציל אותה מירידת ליגה כאשר רגע לפני חידוש ליגת העל, לקבוצה מהשרון יש 16 נקודות אחרי 26 מחזורים והיא רחוקה 6 נקודות מהמקום בו נשארים בליגה. אם ישאיר את הקבוצה בליגת העל, תהיה לו אופציה להישאר מאמנה גם בעונה הבאה.  

כעת אשר אלון ממשיך לשבור את השיאים של עצמו עם המינוי המדובר, ימים בודדים לפני שהליגה מתחדשת ולאחר פגרת קורונה בת למעלה מחודשיים. כזכור, את העונה פתחה רעננה עם מנחם קורצקי כמאמן הראשי שלה, אלא שבחודש דצמבר הוא החליט להתפטר.

ניסו אביטן מונה במקומו אך גם הרומן עם מי שאימן את הפועל חדרה בהצלחה בעונה שעברה, לא צלח. אביטן עזב ואת התפקיד תפס גל כהן אם כי גם הניסיון הזה לא היה ארוך במיוחד. כהן למד על המינוי מהתקשורת ולא ימשיך במועדון. כעת רעננה מחזירה לליגת העל את לחמן שיעביר את אימון הבכורה שלו, ימים ספורים לפני חידוש ליגת העל במשחק החוץ מול מ.ס. אשדוד ב-2.6. 

אשר אלון ל-ONE: “לא הייתה לי ברירה, הקבוצה לא נראתה טוב גם אחרי שביצענו את החלפת המאמן וגם לא אחרי החזרה לאימונים ממגפת הקורונה. עשיתי את הפעולה הזו כהזדמנות אחרונה לנסות להציל את הקבוצה מירידת ליגה. אני מודה שעשיתי הרבה טעויות השנה ובגלל זה אהיה מחוץ לכדורגל בשנה הבאה”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כל השערים מטורניר פיפ"א Stay2Score