המתח בהפועל רעננה עולה לגבהים שטרם הכירו במועדון בתקופה האחרונה לאור ה-3:0 המביש שספגה הערב (ראשון) הקבוצה של ניסו אביטן מול סקציה נס ציונה במסגרת המחזור ה-24 בליגת העל.

הבלם הוותיק של הקבוצה מהשרון, דויד מתאוס יצא מהאצטדיון וצעק אל עבר הבעלים אשר אלון: "אתם לא מקצועיים, אתם הורגים אותי", אשר אלון מצדו בחר שלא לענות לו ומלמל לעצמו "מטומטם". בתוך כך, בהנהלת הפועל רעננה גוברים הקולות לבצע זעזוע בעמדת המאמן ולפטר את ניסו אביטן. כל זה קורה על רקע אירועי השבוע האחרון, כאשר כבר לאחר ה-2:1 למכבי נתניה אביטן הביע את רצונו לעזוב בפני הבעלים אשר אלון, אך בסופו של דבר נשאר בקבוצה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אביטן: ״אני חווה עונה אישית קשה״

המאמן אמר לאחר המשחק: "התוצאה מדברת בעד עצמה, זה ערב עגום מאוד מבחינתנו. עד השער הראשון הדברים הלכו לכיוון ההפוך ואז קרה לנו מה שקורה לנו כל העונה הזאת, שער אחד מערער אותנו, שובר אותנו מנטלית, הוציא אותנו מהמשחק ושבר אותנו. עד השער יזמנו והיינו דומיננטייםף אבל לאחריו ספגנו, קרסנו ונראינו רע מאוד. יש לנו בעיה מנטלית קשה, עבדנו על זה השבוע ואני מקווה שנדע כולנו בטובת הקבוצה להתגבר על הבעיה הזו".

אשר אלון (חגי מיכאלי)אשר אלון (חגי מיכאלי)

על דוד מתאוס: "אני לא ראיתי מה היה, דווקא ברגעים קשים כאלה אנו לא צריכים לאבד את העשתונות, זה כואב לכל מי שקשור לקבוצה. כולנו בסערת רגשות כרגע. נצטרך להיות מוכנים למאבקים האלה, זה ערב כואב מאוד מבחינתנו. השחקנים מאוד רצו אבל אחרי פעולה אחת רעה הם קרסו".

סאקו טורה מול דויד מתאוס (חגי מיכאלי)סאקו טורה מול דויד מתאוס (חגי מיכאלי)

על עתידו: "לא הוגן דקה אחרי משחק לדבר על הדברים הללו, בוא נחכה ונראה, זה לא נכון לקבל החלטות כשאני נסער. אני מאמין ביכולת שלי להוציא את הקבוצה מהמצב הזה. באופן אישי אני חווה עונה קשה מאוד אבל זה חלק מהדברים שמעצימים אותך ואני מקווה מאוד שאוכיח שאני יודע לאמן".

המאמן המנצח ארז בלפר אמר מנגד כי הוא מסיים את תפקידו: ״אין יותר כיף מלנצח בטח בליגת העל, אני שמח שהצלחנו לעשות את זה. העזיבה שלי לא קשורה לתוצאה בכלל, גם אם היינו מנצחים את באר שבע שבוע שעבר זו ההחלטה שלי, באתי עם עמיר וברגע שהוא עזב אני הולך ביחד איתו. קרה מה שקרה והייתי צריך להישאר עוד שבוע אבל ההחלטה שלי היא סופית”.

ארז בלפר (חגי מיכאלי)ארז בלפר (חגי מיכאלי)

על המשחק עצמו: “רעננה היו עדיפים בתחילת המשחק, לא הצלחנו לעשות את הדברים שרצינו ועבדנו עליהם אבל לשמחתי היה לנו מזל ולא ספגנו שזה היה חסר לנו במשחקים אחרים. הצלחנו להבקיע סוף סוף מפנדל. היה ברור שרעננה ילכו בחצי השני על כל הקופה, הם עברו לקו ארבע מה שהקל עלינו עוד יותר כי עברנו גם לקו ארבע בגלל שני חילופים מאולצים. ידענו שאם נצופף ונחטוף כדורים אז גם נגיע למצבים וזה מה שקרה. יש מחר מאמן חדש והוא יחליט איך הם משחקים, ליאור הוא מאמן ותיק שלא צריך טיפים ממני, הוא יותר ותיק ממני זה בטוח. אני מפה חוזר הביתה, לא יודע מה יהיה עוד יום יומיים״.