אחרי ה-2:2 הדרמטי והמאכזב מול הפועל חיפה בשבת האחרונה, הפועל רעננה רוצה לחזור ולנצח מחר (רביעי) ב-19:00 בקרב התחתית הביתי מול עירוני קריית שמונה באצטדיון המושבה על מנת לעלות מעל לקו האדום ולצבור נקודות יקרות להמשך מאבקי ההישרדות בליגה. 

המאמן ניסו אביטן יקבל בחזרה את המגן עדי נמני שיחזור ישירות להרכב וכמו כן, גם את שתי התוספות החדשות לסגל, החלוץ האיטלקי ממוצא גרמני אליה סוריאנו והקשר ויטלי גנון עימו שיתף פעולה גם בהפועל חדרה, אם כי טרם הוחלט אם השניים ייכללו בסגל כבר מול הצפוניים מאחר וערכו ביחד עם הקבוצה עד כה אימון אחד בלבד. בתוך כך, הבלם הספרדי דויד מתאוס לא ייכלל בהרכב של אביטן למשחק משיקולים מקצועיים.

סילבס: האווירה סביב הקבוצה לא טובה

המאמן ניסו אביטן התייחס להכנות ואמר: "במצבנו כל משחק הוא חשוב מאוד, כל התמודדות היא קריטית וגורלית ובעיקר משחק מול יריבה ישירה לתחתית כמו קריית שמונה, אין ספק שזה קרב מאוד חשוב ואנחנו דרוכים ומוכנים למשחק הזה”.

עדי נמני (חגי מיכאלי)עדי נמני (חגי מיכאלי)

אירועי המשחק מול הפועל חיפה: “לגבי מה שקרה בסיום המשחק מול הפועל חיפה, אי אפשר כמובן לתקן את מה שהיה ואנחנו עם הפנים קדימה ולא מתייחסים לדברים האלו. לגבי רצף המשחקים בליגה, מבחינתי אין דבר כזה שנקרא עומס משחקים, כל דבר הוא תירוץ למשימה העיקרית. אנחנו צריכים לבוא ולנצח את המשחק מול קריית שמונה".

ניסו אביטן (מרטין גוטדאמק)ניסו אביטן (מרטין גוטדאמק)

החלוץ קייס גאנם, שאיבד לאחרונה את מקומו בהרכב, אמר: "מה שקרה בסיום המשחק מול הפועל חיפה לא השפיע עלינו, אנחנו מקצוענים ומתעסקים כרגע רק במשחק הבא. אנחנו מבינים היטב את החשיבות של המשחק מול קריית שמונה שצמודה אלינו בתחתית הליגה. זה עוד אחד ממאבקי התחתית, אבל עבורנו זה עוד משחק בו אנחנו חייבים לנצח ולהביא שלוש נקודות חשובות שיתנו לנו אוויר לנשימה בתחתית".

קייס גאנם (אחמד מוררה)קייס גאנם (אחמד מוררה)

הרכב משוער: אסף צור, עדי נמני, עידו לוי, אביחי ידין, ירדן כהן (עמית כהן), בן בנימין, שניר שוקר, כארם ארשיד, יואב תומר, יוג’ין אנסה וקייס גאנם.