לאחר שנפצע בצורה קשה בברכו במהלך ה-1:1 המאכזב מול מ.ס. אשדוד, הורד מהמגרש באלונקה והותיר את חבריו בעשרה שחקנים, חלוצה הקולומביאני של הפועל רעננה קרלוס ריבאס קיבל היום (חמישי) את הבשורה המרה כי קרע את הרצועה הצולבת הקדמית ולמעשה, גמר את העונה.

במועדון האדום מהשרון הבינו מיד לאחר הפציעה הקשה מול אשדוד, שלוותה בזעקות כאב מהדהדות, כי מדובר בפציעה לא פשוטה ואף העריכו כי מדובר בקרע ברצועה הצולבת, אך קיוו שמהבדיקות יתברר כי טעו, אך כאמור, לשווא. 

קרלוס ריבאס ויוג'ין אנסה (איציק בלניצקי)קרלוס ריבאס ויוג'ין אנסה (איציק בלניצקי)

כעת, ברעננה ישקלו להביא זר חמישי חדש שיצטרף ליוג’ין אנסה, דיוויין נה, דויד מתאוס ויאיא קונה, על מנת שיתפוס את מקומו של ריבאס, שכאמור, כבר לא יוכל לחזור העונה לשחק כדורגל.

מאמן הפועל רעננה מנחם קורצקי התייחס להכנות למשחק מול הפועל באר שבע בשבת ב-20:30: "השער שספגנו בדקה ה-90 במשחק מול אשדוד היה מאוד מאכזב, במיוחד אחרי מחצית ראשונה טובה שלנו, אבל לקחנו הרבה דברים טובים מהמשחק הזה, במיוחד מהמחצית הראשונה. נרצה להוסיף לזה עוד דקות טובות של משחק, ואני מקווה שבמשחק הבא שנוביל גם ננצח”.

מנחם קורצקי (נעם מורנו)מנחם קורצקי (נעם מורנו)

על היריבה: “לגבי הפועל באר שבע, מדובר כמובן בקבוצה חזקה, ובמיוחד עכשיו אחרי משחק מצוין שהם שיחקו ובכלל ב'טרנר' זו קבוצה שלא קל לשחק איתה, אבל אנחנו צריכים לבוא מוכנים ולעשות הכל כדי לצאת עם נקודות. אנחנו מאוד מאמינים בשחקנים וביכולות שלהם ומאמינים שנוכל להביא תוצאה טובה גם מטרנר”.

מגן הקבוצה עדי נמני הוסיף: “לגבי המשחק מול אשדוד, אם לומר את האמת, במחצית השנייה הלכנו אחורה והשער היה באוויר ולכן אפשר לומר שהצדק נעשה. למדנו מהטעויות וניסינו להבין למה זה קרה כדי שבפעם הבאה זה לא יקרה, אבל המשחק הזה הוא כבר היסטוריה והמשחק מול באר שבע לפנינו”. 

עדי נמני (אחמד מוררה)עדי נמני (אחמד מוררה)

על באר שבע: “מצפה לנו משחק סופר קשה מול הקבוצה הטובה בליגה לדעתי. נבוא לתת פייט ולשחק חזק כמו שהפועל רעננה יודעת לשחק, עשינו את זה בעבר ואני מאמין בקבוצה שלנו שאנחנו מסוגלים לעשות את זה גם היום, נכון שבאר שבע מגיעה במומנטום אחרי הניצחון על הפועל תל אביב, אבל אנחנו עובדים קשה במהלך השבוע ואני בטוח שנצא משם עם תוצאה טובה".