הפועל רעננה עצרה היום (שני) לרגע את ההכנות לקראת המשחק מול אלופת שלוש העונות האחרונות הפועל באר שבע, כאשר שחקני הקבוצה השתתפו שחקני הקבוצה בטורניר השנתי לזכרו של אחיו של קפטן הקבוצה שניר שוקר, אופיר שוקר ז״ל, שנהרג בתאונת דרכים לפני שלוש שנים.

במסגרת הטורניר שנערך בתיכון מטרווסט שברעננה בו למד אופיר, לקחו חלק פרט לשחקני הפועל רעננה, אלא גם נבחרת היחידה הצבאית בה שירת אופיר ונבחרת תיכון מטרווסט.

הטורניר לזכרו של אופיר שוקר ז"ל (דוברות הפועל רעננה)הטורניר לזכרו של אופיר שוקר ז"ל (דוברות הפועל רעננה)

קפטן הקבוצה שניר שוקר התייחס לטורניר וסיפר ל-ONE: “זה לא יום קל, אבל תמיד כיף להיזכר ושאנשים חדשים ידעו מי היה אופיר ולראות שכל כך הרבה אנשים מתגייסים בשביל הטורניר הזה וזה מכבד מאוד. לא יכולתי לשחק בגלל פציעה, אבל סמכתי על הבחורים והם הביאו את הניצחון”.

התחושות: “ברור שזה נותן איזה תחושה טובה, פתאום כל המשפחה והחברים של אופיר כולם באים וביחד. כיף להיזכר בו. החיים חזקים מהכל וכבר יש שגרה ויום-יום, אז מעבר לאזכרה וליום הזיכרון כי הוא היה חייל יש גם את היום הזה של הטורניר, זה עוד יום שלא קל, אבל כיף להיזכר”. 

שניר שוקר חוגג (אחמד מוררה)שניר שוקר חוגג (אחמד מוררה)

על הטורניר עצמו: “זה יוצא בכל שנה עם יום ההולדת שלו, אבל השנה, בגלל שיום ההולדת שלו יצא הפעם ביום שישי, בו הוא היה אמור להיות בן 24, הטורניר נדחה בשיתוף עם תיכון מטרווסט והיחידה בה אופיר שירת וכמובן, גם הפועל רעננה”.