שבוע לאחר שערכה את אימון הבכורה שלה לעונת 2018/19, הפועל רעננה ערכה היום (רביעי) את הפנינג פתיחת העונה החגיגי במגרש האימונים של הקבוצה ברחוב ההסתדרות בעיר לעיני כ-150 אוהדים שהגיעו להראות את תמיכתם בקבוצה, כאשר מחר ב-10 בבוקר ייערך משחק ההכנה הראשון של הקבוצה מול עירוני קריית שמונה. 

מאמן הקבוצה מנחם קורצקי אמר: “אנחנו צריכים לבנות את הסגל ולחבר את הפאזל כמו שצריך, הבאנו לכאן כמה שחקנים שעוד צריכים להתחבר לקבוצה גם מבחינה מקצועית וגם להתחבר למועדון ואני מאמין שכן נוכל לשחזר ולעשות עונה טובה. אין ספק שעזבו אותנו שחקנים טובים שגם התקדמו ואנחנו שמחים על כך, אבל אנחנו צריכים לדאוג להפועל רעננה ולהביא שחקנים טובים שימלאו את החלל ואני מאמין שגם נמצא אותם. גם השחקנים שנשארו הם שחקנים טובים ואני מאמין שנחבר אליהם עוד כמה שחקנים ושתהיה קבוצה טובה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קורצקי: נצטרך לאזן קצת את הסגל

המטרות לעונה הבאה ומצב הסגל: “אנחנו מאמינים בשחקנים שצירפנו כי ראינו אותם ואנחנו יודעים מה הם שווים, אבל יש גם דברים שלא תלויים בנו ונצטרך שהם יתחברו לקבוצה כמו שצריך ושחלקם יתאקלמו בארץ כדי לאזן את הקבוצה. נצטרך להביא בלם במקום מוחמד עלי קמארה ועוד קשר במקום אור דסה, או שאולי נחזיר את אור דסה אם זה יתאפשר, אבל פחות או יותר זה הסגל שלנו ואיתו נצטרך להצליח השנה. ברור שאנחנו רוצים להמשיך את מה שהתחלנו באמצע העונה שעברה, אבל זה עדיין מוקדם כי אנחנו באמת רוצים לראות קודם את החיבור של השחקנים החדשים, אבל אני מאמין בשחקנים שיש פה ושנוכל לעשות עונה טובה”.

אורמוש, איילה, ורד ואנטמן (שחר גרוס)אורמוש, איילה, ורד ואנטמן (שחר גרוס)

קפטן הקבוצה שניר שוקר התייחס גם הוא ואמר: “כמו בכל עונה זה מרגש וכיף, כל הפגרה חיכינו לזה. יש פה פרצופים חדשים וכיף לחזור, מרגיש בבית תמיד. סאגת מנחם קורצקי? אין ספק שזו הייתה הקלה גדולה שהכל הסתדר, חווינו עם מנחם הצלחה בקדנציה הראשונה אני ועוד כמה שחקנים ובקדנציה הנוכחית הוא חזר ועשה איתנו עונה נהדרת ויצאנו לפגרה בידיעה שיוצאים וחוזרים כדי להמשיך מאותה נקודה כשהקבוצה רצה ופתאום לפני ארוחת שישי קיבלנו הודעה שהוא התפטר. לי אישית היה קשה והבנו שזה הגיע מהצד של מנחם וזה בכלל היה מוזר, דיברנו איתו וביום ראשון חזר לנו כבר החיוך לפנים”.

אוהדי הפועל רעננה (שחר גרוס)אוהדי הפועל רעננה (שחר גרוס)

הקבוצה בעונה הבאה: “הרבה שחקנים עזבו, אחרי שקבוצה מצליחה יש תמיד דיבורים כאלה וכנראה שגם מוחמד עלי קמארה יימכר ויעבור לאירופה, שמעון אבוחצירה עזב לעירוני קריית שמונה, רועי זיקרי עבר להפועל תל אביב, רועי שוקרני חזר להפועל חיפה ואור דסה למכבי תל אביב, ככה שהרבה שחקנים התקדמו וזו גם הצלחה של קבוצה. כמו בכל שנה אפשר לסמוך על הבעלים שתהיה קבוצה טובה וראויה לליגת העל, גם אם בהתחלה לא יגיעו שחקני רכש נוצצים, תהיה פה קבוצה טובה. אני לא אעזוב את הפועל רעננה בחיים, אני רוצה להישאר כאן גם אחרי שאפרוש ואני מקווה שכך גם יהיה”.

שחקני הפועל רעננה (שחר גרוס)שחקני הפועל רעננה (שחר גרוס)