ביקורת קשה בהפועל רעננה על היחס של המועדון לשחקני הבית אלי בבייב ושניר שוקר, שלא זוכים לדקות משחק ובחודשים האחרונים נדחקו לקצה הספסל של מנחם קורצקי או חמור מכך, אף ליציע.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טוויזר: דיננו לא נחרץ

“פשוט מביך לראות את מה שעושים להם”, אמר גורם במועדון בהתייחסות לשניים והוסיף: “משהו בהתנהלות של הפועל רעננה השתנה העונה בצורה מסוכנת. הביאו בינואר שחקנים בהשאלה ונותנים להם עדיפות על שני שחקני בית, עצוב. לשניר עוד יש מי שמנסה לעשות כבוד, אבל מה שעושים לאלי זו בושה, זה לא מקצועי וכולם יודעים את זה”.

בעוד שוקר, קפטן הפועל רעננה למי ששכח, שלא זכה לדקות משחק מאז תחילת מרץ, אז עלה כמחליף בדקה ה-73 ב-3:2 למכבי פתח תקווה, מחזיק בחוזה לעונה נוספת ברעננה, המצב בגזרת בבייב שונה.

חוזהו של אלי בבייב, שלא שיחק גם הוא מאז אותו משחק מול מכבי פתח תקווה ובחלק גדול מהמשחקים האחרונים אף לא נכלל בסגל, מסתיים בתום העונה, כאשר בחוזה יש אופציה לעונה נוספת, אשר מותנית בהסכמת שני הצדדים. 

אלי בבייב מול דן ביטון (איציק בלניצקי)אלי בבייב מול דן ביטון (איציק בלניצקי)

בשל הפיחות הגדול במעמדו, עושה רושם שבבייב, שבתחילת העונה לא הורשה להתאמן עם שאר הקבוצה ונחשב לתקופה מסוימת כמנודה, יסיים הקיץ סופית את דרכו במועדון בו גדל לאחר 14 שנים.

ל-ONE נודע כי הקשר בן ה-27, שיהפוך בקיץ לשחקן חופשי, מחזיק במספר הצעות מעבר לים, כאשר פרט לארמיס הקפריסאית, שהמעבר של בבייב אליה בקיץ נפל בשל אילוצים משפחתיים, מעוניינות בקשר גם דינמו מינסק וקבוצה בלארוסית נוספת, כמו גם מספר קבוצות ישראליות.

אגב, בנוסף לבבייב, בקיץ הקרוב מסיימים חוזה גם שמעון אבוחצירה, עמנואל אמבולה, עדי נמני, רועי שוקרני ועידו לוי, כאשר עד כה, חודש אחד בלבד לסיום העונה, במועדון דיברו רק עם נימני על חוזה חדש, אם כי גם במקרה הזה מדובר בשיחות התחלתיות בלבד. 

אלי בבייב ושמעון אבוחצירה חוגגים (נעם מורנו)אלי בבייב ושמעון אבוחצירה חוגגים (נעם מורנו)

בתוך כך, בקבוצה פנו לשחקן הכנף של אקסלסיור ההולנדית סטנלי אלברס, אשר מסיים חוזה בקיץ הקרוב ויכול להצטרף בהעברה חופשית. אלברס, הולנדי ממוצא סורינאמי שיחגוג בחודש מאי הקרוב 26, כבש בשתי העונות האחרונות בליגה ההולנדית 11 שערים ב-50 הופעות.