לאחר ה-0:1 על מ.ס. אשדוד במחזור האחרון, הפועל רעננה המשיכה היום (חמישי) בהכנותיה לקראת המשחק מול בני סכנין בשבת ב-20:00, כאשר בשרון מכוונים ל-׳אליפות הפלייאוף התחתון׳ בסיום העונה.

מנחם קורצקי יחסר את עדי נמני שירצה עונש הרחקה בשל צבירת כרטיסים צהובים ואת הקפטן שניר שוקר, שהורחק במהלך הניצחון על אשדוד, אך יקבל בחזרה את מוחמד עלי קמארה שריצה עונש הרחקה ממושך וככל הנראה, גם את החלוץ הוותיק שמעון אבוחצירה שלא לקח חלק במשחק האחרון בשל פציעה.

מנחם קורצקי (נעם מורנו)מנחם קורצקי (נעם מורנו)

המאמן התייחס להכנות ואמר: "אחרי שהבטחנו את ההישארות בליגה אמרתי לשחקנים שבסופו של דבר זוכרים את סוף העונה. אני מאמין שלצורה בה מסיימים את העונה יש השלכות גם לשנה הבאה ולכל אחד מהשחקנים יש את השאיפות שלו להצליח ולכן חשוב שנסיים את העונה כמו שצריך״.

ירידת המתח שלאחר ההישארות בליגה: ״אנחנו משחקים במסגרת תחרותית ושואפים לנצח בכל משחק. אני שמח שבמשחק האחרון מול אשדוד למרות ירידת המתח ולמרות שהבטחנו את ההישארות בוודאות עוד לפני המשחק, השחקנים הוכיחו שהם ספורטאים וניצחו. יש לי כמובן דרישות שהקבוצה תשחק יותר טוב ואני מקווה שכבר במשחק הקרוב מול סכנין נוכל לשלב משחק טוב ונקודות".

אסף צור (רדאד ג'בארה)אסף צור (רדאד ג'בארה)

השוער הצעיר אסף צור, ששמר על רשת נקייה בשני המשחקים האחרונים, הוסיף: ״אנחנו ממשיכים לעבוד קשה ולא מורידים את הרגל מהגז, יש לנו עוד מטרות העונה, שאחת החשובות שבהן היא כמובן לסיים במקום גבוה ככל האפשר בפלייאוף התחתון. האווירה בקבוצה נהדרת מכיוון שכבר נשארנו בליגה, וכולם רוצים להצליח ולתת את הכי טוב שיש״.