אמנם מדובר במשחק 15 ברציפות ללא ניצחון, אך אחרי 11 הפסדים רצופים בכל המסגרות הרשמיות, מתוכן 10 בליגה, הפועל רעננה השיגה אמש (שבת) סוף כל סוף נקודה בפלייאוף התחתון כאשר נפרדה ב-2:2 מהפועל חדרה.

כידוע, רעננה כבר ירדה באופן רשמי לליגה הלאומית אחרי שבע עונות רצופות בליגת העל ונמצאת בשלבי הסיום של סיבוב הפרידה שלה מהליגה הבכירה, כאשר המטרה היא להיפרד בצורה מכובדת. לפחות המאמן אייל לחמן יכול לחייך מעט לאחר שהשיג נקודה ראשונה אחרי חמישה הפסדים רצופים מאז כניסתו לתפקיד בפתיחת הפלייאוף התחתון.

שחקני הפועל רעננה חוגגים (נעם מורנו)שחקני הפועל רעננה חוגגים (נעם מורנו)

שחקניה הצעירים של הקבוצה המשיכו לספק סיבות לאופטימיות לקראת העונה הבאה בליגת המשנה. מי שזכה למחמאות הוא החלוץ הגנאי יוג׳ין אנסה, שכבש את שער השוויון השני והרבה לאיים על שערו של אוסטין אג׳ידה. כמו כן, זכו לשבחים גם שני השחקנים הצעירים, גולן בני, שהמשיך להרשים הפעם עם בישול ולמעשה היה מעורב בשער בכל משחק מאז הופעת הבכורה שלו, וגם הבלם עידו בן יוסף, שאומנם ספג כרטיס אדום והותיר את רעננה בעשרה שחקנים, אך הקריב את עצמו ולמעשה מנע מלוסיו להמשיך לאחד על אחד מול ניב אנטמן ואולי לעשות 2:3 לחדרה.

יוג׳ין אנסה עם הכדור (נעם מורנו)יוג׳ין אנסה עם הכדור (נעם מורנו)

המאמן אייל לחמן התייחס בסיום לתיקו: ״זאת הופעה יפה, אבל כמו כל משחק באנו כדי לנצח את המשחק הזה. למרות העובדה שאנחנו נותנים במה לשחקנים צעירים בהופעות בכורה בליגת העל, אנחנו עדיין מצמצמים יפה פערים והיינו צריכים לנצח את המשחק. חדרה עם שחקנים הרבה יותר משמעותיים, בטח בחלק הקדמי, פתחו עם יונתן לוי שהיה מצוין, לוסיו ורועי זיקרי ואנחנו פתחנו עם שחקנים צעירים״.

היכולת של קבוצתו: ״רעננה מוכיחה משחק אחרי משחק שהיא קצת פספסה את העונה הזאת, לא נפלנו מאף קבוצה בפלייאוף התחתון. יבואו ויגידו ׳אוקיי, אבל לא ניצחתם׳, אבל אלה שמחפשים לנצח גם מפקירים את החלק האחורי. יש פה שחקנים טובים מאוד, הצעירים וגם הוותיקים, החל מהשוערים שלנו, אסף צור וניב אנטמן המצוינים, דרך דויד מתאוס, עידו לוי, ירדן ועמית כהן, אור דסה ושניר שוקר בקישור, יוג׳ין אנסה שנתן הפעם מופע וראוי לשחק בקבוצת צמרת. זה קצת פספוס, אבל בסדר״.

אייל לחמן (נעם מורנו)אייל לחמן (נעם מורנו)