על רקע הסאגה בהפועל רעננה סביב פיטוריו של גל כהן אחרי שני משחקים בלבד וצירופו של אייל לחמן כמאמן הקבוצה מהשרון מוקדם יותר היום, היה זה כהן שסיפר ל-ONE: “יש צורה ויש דרך, לא לעשות קרקס מהמאמנים והמקצוע. שמעתי על הפיטורים לראשונה רק דרך ההתראה שנשלחה מהאתר שלכם”.

כאמור, כהן הוסיף: “בעל המאה הוא בעל הדעה, אך יש צורה ויש דרך, לא לעשות קרקס ממאמנים ומהמקצוע. הופתעתי לאחר שאימנתי שני משחקים בלבד בשלושת החודשים האחרונים. לשמוע דרך התקשורת על ההחלטה זה לא מכבד לא את המקום ולא אותי. קיבלתי התראה מכם ואז גיל קופר המנכ”ל התקשר ודמיאן רויטמן שותף של אשר אלון התנצל וביקש מחילה. לא נראה לי שזה רציני, אבל אני לא מתכוון להיכנס להם לראש. לא ניתנה לי הזדמנות אמיתית, אבל זה המקצוע וניסיתי לעשות את הטוב ביותר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אורח מפתיע הגיע לאימון בית"ר ירושלים

אגב, אשר אלון עצמו לא התקשר לכהן, שהמשיך ואמר: “התוצאות? לא נוכל לדעת כי הייתי רק בשני משחקים. עשינו הכנה טובה, ניסיתי לנתק את השחקנים מהסיטואציה כי היו כאלה בחל”ת. התאמנו כ-20 יום אחרי חודשיים ללא אימונים והצלחנו לייצר אופטימיות. בכל אופן, הבעיה שלי עם הדרך, שעשו מזה קרקס. ביקשו שאשאר עוזר מאמן, אך החלטתי להמשיך הלאה”.

הפועל רעננה פרסמה את הצד שלה בסיפור: “גל כהן היה עוזר מאמן בתחילת העונה הנוכחית. לאחר סיום עבודתו של ניסו אביטן מונה כהן כמאמן זמני תוך שהיה ברור לשני הצדדים כי העדר תעודת פרו תמנע ממנו, לפי תקנות ההתאחדות, להיות מאמן הקבוצה. לגל הוצע להמשיך בתור עוזר מאמן אך הוא סירב”.

גל כהן (שחר גרוס)גל כהן (שחר גרוס)