הפועל חדרה עשויה להחליף ביתיות. על אף שהכריזה כי היא תארח את משחקיה באצטדיון סמי עופר שבחיפה בעונת המשחקים הקרובה, לפי המסתמן כעת, העולה החדשה לליגת העל תעבור לאצטדיון אחר בעקבות התנגדות מצד מנהלת הליגות שחוששת כי יווצר עומס גדול מדי על המגרשים.

במנהלת מתנגדים לכך שיהיה עוד אצטדיון עם שלוש קבוצות, הרי שמבחינה תכנונית קשה לקבוע כך את סדר המשחקים. החדרתים מעוניינים לארח בנתניה, שקרובה יותר לעיר, אך בשלב הזה יש שם כבר שלוש קבוצות באצטדיון - מכבי נתניה, מכבי תל אביב והפועל רעננה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הבוזגלוס בקמפיין חדש ומחויט

בגלל העומס, האצטדיון בהרצליה עשוי להיכנס לשיפוץ וברעננה יצטרכו לקבל החלטה האם לארח עוד עונה בנתניה או לעבור משם. במידה שרעננה תעזוב, חדרה תיכנס במקומה ותארח בנתניה ולא בחיפה. אפשרות נוספת היא שאחת מהקבוצות הללו תעבור לכפר סבא. המועד האחרון לקביעת המגרשים הוא יום שני.

חדרה תחל את אימוניה ב-28 ביוני. כמה מהשחקנים לא קיבלו זימונים לפתיחת האימונים, כמו פיטר אליאס וגיא כהן שיעזבו את הקבוצה. בתוך כך, מתחם האימונים של הקבוצה, שנמצא באצטדיון העירוני, עובר שיפוץ. למקום יתווספו חדר הלבשה חדש, חדר כושר, חדרי התאוששות ועמדת שידור. בנוסף, במועדון רכשו מערכת GPS בעלות של כ-200 אלף שקל. בחדרה חיפשו בימים האחרונים אוטובוס שישרת את הקבוצה במשחקי החוץ וימותג.