אתם בחרתם – דניאל טננבאום הוא שוער העונה בליגת העל לעונת 2019/20. אחרי שנאספו עשרות אלפי ההצבעות של גולשי ONE וחוברו יחד עם בחירותיהם של מאמני הליגה והשחקנים, האיש בין הקורות של מכבי תל אביב קטף את התואר של ONE בשיתוף ארגון השחקנים. בשקלול הצבעות הגולשים (40%), שחקני ליגת העל (40%) והמאמנים (20%) קיבל דניאל 47.4 אחוזים מהקולות. 

טננבאום לקח את ההזדמנות שקיבל בשתי ידיים והעמיד ממוצעי ספיגה שטרם נראו כשעל הדרך גם שבר כמה שיאים בשער של הצהובים. הגולשים העניקו לו 46 אחוזים מסך ההצבעות, שישה מ-14 מאמני ליגת העל הצביעו עבורו והשוער גם זכה לרוב של קולות בקרב שחקני הליגה כש-88 מ-172 נתנו לו את קולם. יש לציין כי המאמנים והשחקנים לא היו יכולים לבחור שחקנים מהקבוצות שלהם.

דניאל טננבאום הגיב על זכייתו: “תודה רבה לכל מי שבחר בי לתואר שוער העונה, אני מאוד שמח עם הבחירה וההישג שעשינו העונה. אני חייב להודות לחבריי לקבוצה שבלעדיהם כל זה לא היה קורה, לאוהדים כמובן ולמאמן השוערים שלנו חריסטוס קלפקיס שעבד איתי מדי יום במשך שנתיים וחלק גדול מהתואר הזה מגיע לו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בחגיגות מכבי ת"א בחדר ההלבשה

אל המקום השני הגיע איתמר ניצן מבית”ר ירושלים שאמנם קיבל רק 20 אחוזים מקולות הגולשים, אך בדומה לטננבאום הצביעו לו שישה מהמאמנים וגם השחקנים פרגנו לו עם 71 הצבעות, ובסך הכל בשקלול הקולות הוא קיבל 33% מהקולות. למקום השלישי הגיע שוער מכבי חיפה ג’וש כהן עם 30 אחוזים מהצבעות הגולשים, אך שני קולות בלבד מהמאמנים ו-10 הצבעות בלבד מהשחקנים, ובשקלול – 17.2% מהקולות. במקום הרביעי נמצא יסמין בוריץ’ של הפועל חיפה עם 4 אחוזים מקולות הגולשים, הצבעות של שלושה שחקנים ובשקלול 2.4% מהקולות.