על אף האיסור על כניסת קהל למשחקי ליגת העל, מכבי תל אביב החליטה ליזום מספר מהלכים שיתנו ביטוי לקשר החשוב בין השחקנים לאוהדים ולתמיכה שמגיעה מהיציע אל כר הדשא. 

הוחלט כי המדים איתם תופיע מכבי יקבלו שדרוג במהלך הפלייאוף. לצד סמל המועדון בצידה השמאלי של חולצת המשחק, יופיעו גם משפטים משלל שירי אוהדים אהובים, שאמנם יחסרו לשחקנים ביציע אך יישארו קרובים לליבם. 

בנוסף, המועדון יצא בקמפיין שזכה להיענות רבה ברשתות החברתיות, ובו התבקשו האוהדים לשלוח את תמונותיהם עם אביזרי עידוד של הקבוצה. החל מהמשחק הקרוב תמונות האוהדים יפורסמו על גבי המסכים והלדים באיצטדיון וילוו את שחקני מכבי במשך 90 דקות.

ניקוליץ' ייגרע מהסגל, אופואדו עוד מנסה להגיע

בתוך כך, מכבי ת”א תרשום את גייאגון פארפה לפלייאוף העליון על חשבונו של הקשר הסרבי, אורוש ניקוליץ’, שלא מצליח להתאושש מהפציעות שרודפות אותו ואמור להמריא לסרביה לצורך המשך טיפולים בברכו הכאובה ואולי אף לא יהיה מנוס והוא יצטרך לעבור ניתוח נוסף כפי שהמליץ לפני מספר חודשים פרופסור רמון קוגט שבדק אותו בברצלונה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
האס של איביץ'? צפו בביצועיו של פארפה

ניקוליץ’ נותח בזמנו בירך אחרי שעבר פציעה דומה לזו שחוו מוקדם יותר העונה דור פרץ ולאחר מכן צ’יקו אופואדו, אלא שבהמשך נטען כי הניתוח של הסרבי היה פחות מוצלח משל חבריו למכבי ת”א, במה שהותיר פגיעה בברכו. הוא ניסה לחזור לתפקוד מלא על ידי טיפולים וזריקות אך לא הצליח והכאבים חזרו לרגלו כאשר הצהובים החלו לערוך אימונים עם מגע. 

בשלב הזה, עם עזיבתו הצפויה של ולדימיר איביץ’ בסיום העונה, ייתכן שבמכבי ת”א יפעלו בקיץ לשחרורו של השחקן. גם אם יצליח לחזור לכשירות מלאה, כלל לא בטוח שמקומו יהיה בין הצהובים שעשויים להעדיף להיפרד מחוזהו עד סוף 2022 או להשאילו כדי שיימנעו מסיטואציה כפי שקרתה העונה. 

צ'יקו אופואדו חוגג (נעם מורנו)צ'יקו אופואדו חוגג (נעם מורנו)

בכל הנוגע לצ’יקו אופואדו, הוא לא יהיה זה שיימחק מהסגל עד לסיום העונה בשל האמונה שלו ושל איביץ’ כי עוד יהיה ניתן להשתמש בו העונה, גם אם הדבר הזה לא צפוי ונראה קלוש ביותר. בשלב הזה, התקווה של הניגרי היא לעלות על טיסה מניגריה ב-4 ביוני ולהגיע לישראל, אך יש לציין כי ההנחיות לשבים מחו”ל לא השתנו והם נדרשים בבידוד של 14 ימים. 

במצב הזה, חזרה אמיתית שלו לאימונים לא תוכל להתרחש לפני ה-18 ביוני, מה שישאיר לו חלון הזדמנויות קטן מאוד לחזור ולשחק במדים הצהובים, אך מצידו ומצד הצהובים, הם לא מוכנים לוותר על האפשרות ויקוו לקבל אישור חריג לבידוד קצר יותר ואם אכן מצבו הרפואי יהיה טוב כפי שהוא טוען, הוא בסופו של דבר כן יוכל לחזור לשחק העונה במדי האלופה. אופואדו מסיים חוזה בתום העונה, אך הצהובים עוד לא ויתרו עליו לעונה הבאה והוא מועמד לקבל הצעה לחוזה חדש.