מכבי תל אביב וריאל סראגוסה בדרך לסיכום על מכירתו של ז’איר אמאדור. זר העונה שעברה בליגת העל נמצא כבר בספרד עם משפחתו ולא ישוב לישראל. ל-ONE נודע כי חלה התקדמות גדולה מאוד בשיחות בין הצדדים וסכום הרכישה ינוע סביב כמה מאות אלפי אירו. כרגע ההמתנה היא לסיום העונה בליגה הספרדית השנייה, כאשר אז יידעו האם הקבוצה מאראגון עלתה ל-לה ליגה או נשארה בסגונדה ומכאן ייגזר אופי התשלום.

לחצו והשתתפו במבחן הכדורגל הגדול

אמאדור יחגוג בקרוב יום הולדת 31 ונכנס לשנת החוזה האחרונה שלו. הוא יעזוב לאחר שתי אליפויות רצופות, אם כי בעונה השנייה הוא כבר היה הרבה יותר משמעותי והציג יכולת אדירה במרכז ההגנה של הצהובים שסיימו את העונה כשהם סופגים 10 שערים בלבד לאורך 36 מחזורים, אם כי יש לציין שהשחקן לא שותף במשחקים האחרונים תחת ולדימיר איביץ’. 

אמאדור מצטרף לרשימת הזרים העוזבים אחרי שאנדרה ז’ראלדש לא המשיך בעקבות אי מימוש אופציית הרכישה שלו וצ’יקו אופואדו לא קיבל הצעה לחוזה חדש. אנריק סבוריט, כפי שפורסם הבוקר (שלישי) ב-ONE מועמד לעבור לא.א.ק אתונה ובמכבי ת”א מבינים כי הם בבעיה אל מול השחקנים הזרים בכל הנוגע לחוזים, זאת על רקע קיצוץ שכרם ב-50% במהלך העונה החולפת, וקיצוץ אפשרי במהלך העונה הנוכחית.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איך נפתרה סאגת המספר בין שכטר לבן חיים?