ג’ופרי מונקאדה הוא האיש ששלחה מילאן לצפות בחלוץ מכבי תל אביב, אילון אלמוג, אמש (שלישי) בגמר גביע הטוטו מול בית”ר ירושלים בו הצהובים-כחולים אומנם הפסידו 2:0, אך אחרי שהשחקן הצעיר הציג יכולת טובה מאוד והרשים עם מספר פעולות נאות אל מול ההגנה הירושלמית. 

אנטואן קונטה ואילון אלמוג במאבק (חגי מיכאלי)אנטואן קונטה ואילון אלמוג במאבק (חגי מיכאלי)

מונקאדה הגיע לישראל כבר לפני יומיים ואף ביקר במשרדים של מכבי ת”א. הוא נצפה באצטדיון בנתניה כשהוא לצידה של ויקי ואקנין, המייצגת את אלמוג. מדובר בראש מערך הסקאוטינג של מילאן, האיש שהובא על ידי המנכ”ל איבן גאזידיס כדי לאתר שחקנים צעירים ומוכשרים ברחבי העולם והכישרון של הצהובים שלא שיחק העונה, היה ברשימות שלו עוד לפני שהגיע למילאנזים ולכן החליט לבוא ולצפות בו ברגע שהבין כי יש אופק לכך שישחק. 

ג'ופרי מונקאדה ו-ויקי ואקנין (רדאד ג'בארה)ג'ופרי מונקאדה ו-ויקי ואקנין (רדאד ג'בארה)

מונקאדה הגיע למילאן ממונאקו, שם הוא היה אחראי בין היתר על גילויו של קיליאן אמבפה, כוכבה הנוכחי של פאריס סן ז’רמן, נבחרת צרפת ואחד השחקנים המובילים בכדורגל העולמי. מה זה אומר לגבי עתידו של אלמוג? עוד מוקדם מאוד לקבוע, אך הימצאותו של ראש מערך הסקאוטינג של מילאן בכבודו ובעצמו, ולא סקאוט שמבצע עבודות פרילאנס למועדונים באירופה (דבר הנהוג ומה שבד”כ קורה כשמגיעים לצפות בשחקנים ישראלים), הוא משמעותי מאוד לעתידו של השחקן. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: ״שמחים מהתואר, צריך לנצח גם בליגה״