כפי שנחשף ב-ONE, חלוצה של מכבי תל אביב, אילון אלמוג, נכנס אל הפנקסים של קבוצת הפאר האיטלקית מילאן, וסקאוט אשר עובד בשירותה החל במעקב אחריו אחרי שקיבל פרטים מפורטים על השחקן. אותו נציג של הרוסונרי אף הגיע לישראל ונצפה ביציעי  האצטדיון בנתניה בגמר גביע הטוטו מול בית"ר ירושלים, בו פתח השחקן בשורות האלופה והשלים 80 דקות, במהלכן הוא היה מהשחקנים הבולטים על כר הדשא.

הסקאוט של המועדון האיטלקי ישב ליד הסוכנת של השחקן ויקי וקנין, והשניים צפו באלמוג. עוד לפני המשחק, הסקאוט צפה במשחקים שלו במדי הנבחרת הצעירה של ישראל ואף במדי הפועל חדרה מהעונה שעברה, והוא ימשיך במעקב שכן החלוץ הצעיר נכנס אל הרשימות של מערך הסקאוטינג של האיטלקים, שם יבדקו את ההתפתחות שלו תחת הצהובים-כחולים.

אילון אלמוג (רדאד ג'בארה)אילון אלמוג (רדאד ג'בארה)

במכבי ת"א מודעים לכך שהשחקן נמצא תחת מעקב וזו הסיבה שלא היו מוכנים לשמוע בשום אופן על מעבר של אלמוג בעסקה שכוללת חילופי שחקנים. אלמוג יישאר חלק מהסגל של איביץ' לפחות עד ינואר ויילחם כדי להשיג דקות משחק, כאשר עכשיו יש לו תמריץ גדול לא פחות - לנסות להרשים את מערך הסקאוטינג של מועדון הפאר האיטלקי, שכן מעקב כזה יכול למשוך גם מועדונים אחרים מרחבי אירופה לכיוונו.

בנושא אחר, עם העלייה למחצית השנייה התלונן ולדימיר איביץ’ על איכות הדשא באצטדיון בנתניה וטען שמצבו לא טוב, מה שמקשה על שתי הקבוצות לפתח את המשחק בקרב על התואר השני של העונה.

ולדימיר איביץ' (חגי מיכאלי)ולדימיר איביץ' (חגי מיכאלי)