קשר מכבי תל אביב, דן גלזר, התארח היום (שלישי) בעמוד הפייסבוק של הקריה האקדמית אונו והעביר אימון כושר אישי יחד עם הטינסאי האגדי לסטונדטים ולעוקבים של של המוסד האקדמי. שחקן הצהובים ניצל את האימון גם כדי לענות על שאלות תוך כדי והראה שהוא שומר על מצב רוח חיובי גם בזמן פגרת הקורונה.

“המצב מאוד מבאס. יש מחשבות שנובעות מחוסר ודאות. זה המקצוע שלנו, אנחנו רוצים לדעת מה יהיה. אם חוזרים או לא  עם קהל או לא. כולם בבאסה", סיפר גלזר. “אנחנו שומרים על כושר, כל שחקן של מכבי ת"א קיבל הביתה אופני כושר ויש תוכנית אימון. אני עושה שני אימונים ביום, כל אחד שעה. מי שלא עושה מה שצריך, המאמן (איביץ’) יהרוג אותו”.

דן גלזר ואנדי רם מתאמנים (מתוך הפייסבוק של הקריה האקדמית אונו)דן גלזר ואנדי רם מתאמנים (מתוך הפייסבוק של הקריה האקדמית אונו)

ומה הוא עושה חוץ מהאימונים עצמם? “מהשעמום נהייתי גנן, רק מחפש לסדר את הגינה. התחלתי לשחק פיפא, זה מוציא ממני עצבים. מונס דאבור כוכב, נתן לי פעם 0:5 בנבחרת. רואים קצת סרטים, נטפליקס, קצת מכות עם האחים, חברה שלי דואגת לי לאוכל בריא”, המשיך לספר גלזר.

על האחים עמית ותמיר שמושאלים ממכבי ת"א לבית”ר ת”א/בת ים וחווים מסלול דומה לזה שהוא עבר כשסיים גיל נוער במכבי: “ הולך להם טוב, לי זה היה קשה מאוד כי לא עיכלתי את המעבר ממכבי ת"א הגדולה לבית"ר רמלה, אבל בדיעבד אני מבין כמה זה חשוב”.

דן גלזר ואנדי רם מתאמנים (מתוך הפייסבוק של הקריה האקדמית אונו)דן גלזר ואנדי רם מתאמנים (מתוך הפייסבוק של הקריה האקדמית אונו)

ההחלטה ללמוד תוך כדי הקריירה: "בקריה האקדמית עוזרים לי מאוד, יש מקצועות שצריך ללמוד הרבה שעות וזה בעיה, באוניברסיטאות לא מתחשבים. אבל בקריה אונו יש מרצים שמזמינים אותי ללמוד אצלם בבית, העיקר שנצליח וזה יתרון עצום ללמוד תוך כדי הקריירה".

איך שומרים על חדר הלבשה בריא בתקופה הזאת: “מדברים בזום, יש לנו קבוצה מאוחדת ובריאה אז זה קל לשמור על קשר. יש שחקנים שהולכים איתי מהנוער, עם יונתן כהן למדתי מכיתה ו’. היינו קבוצה עם סגל מפלצתי בנוער ועכשיו הרבה בבוגרים אז יש דינמיקה טובה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
החבר החדש של אנדי רם

האם צריך לתת את האליפות למכבי ת”א במקרה שהליגה תפסיק? “תאורטית לא זכינו באליפות, אז יש משהו במה שאתה אומר שצריך לקחת אליפות על המגרש. צריך לראות איך להמשיך, אולי עונה כפולה, אני מסכים שלא זכינו עוד באליפות. אבל אני כן מסכים שעם בכל העולם יגידו שהליגות נעצרות, צריך להכתיר את המוליכות כאלופות. אנחנו מקום ראשון מהמחזור הרביעי כבר רצוף, אבל צריך למצוא דרך להשלים את הליגה”, זאת אחרי שאנדי רם הסביר כי לדעתו לא צריך לתת את האליפות למכבי ת”א אם הליגה תיעצר.