אחד מהשחקנים שמקבלים את הקרדיט לאחרונה, גם בהרכב מכבי תל אביב וגם בהרכב נבחרת ישראל, הוא הקשר דן גלזר. אמש (שבת), הוא פתח שוב בהרכב של אנדי הרצוג בהפסד 2:1 לפולין בטדי, והתייחס לקמפיין הנוכחי של הנבחרת וגם להתקדמות שעשה בקריירה.

"אנחנו מאוכזבים מהמשחק", הודה גלזר ל-ONE. "ציפינו להיראות אחרת וקיווינו לעשות תוצאה יותר טובה. במחצית השנייה הדברים עבדו קצת יותר טוב, שיפרנו את היכולת שלנו ואני מקווה שניראה יותר טוב גם בהמשך. הוכחנו במחצית השנייה שאפשר להתמודד עם פולין. מההתחלה אסור לנו לתת יותר מדי כבוד ליריבים כאלה, מה גם שספגנו שני שערים ממצבים נייחים - ואת זה נצטרך לשפר".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
זהבי: נבחרת חזקה, לא מצאנו פיתרונות מולם

ההבדלים בין נבחרת ישראל לנבחרת פולין: "זה הרגיש משחק מאוד שונה, המהירות והאתלטיות של הפולנים היו ברמה אחרת. במשחקים מסוג כזה צריך לעמוד בצורה חכמה, למזער את כמות הטעויות כי על כל טעות משלמים ברמות האלה. אני מקווה שניקח את הדברים הטובים שעשינו ונסתכל קדימה כדי להיראות טוב יותר בפלייאוף".

הסיכוי להעפיל ליורו דרך הפלייאוף: "צריך להאמין תמיד. ברור שיש לנו סיכוי להעפיל, אנחנו מאמינים בלב שלם שאפשר לעשות את זה אבל נצטרך להיראות שם הרבה יותר טוב".

גלזר עם הכדור. "משחק שונה מאוד" (חגי מיכאלי)גלזר עם הכדור. "משחק שונה מאוד" (חגי מיכאלי)

הדרך שעשה בשנים האחרונות, מהליגה הלאומית ועד לנבחרת: "אני מאוד שמח על זה. לאורך כל היום של המשחק התרגשתי מאוד, זו הייתה רק ההופעה השנייה שלי בהרכב של הנבחרת ואני מקווה מאוד להמשיך בכיוון הזה. כל יום בתקופה האחרונה הוא כיף, צריך להעריך כל דקה בימים האלה וגם להסתכל אחורה ולהבין שבאתי מבית"ר ת"א/רמלה, עברתי במכבי נתניה, הרווחתי את המקום שלי במכבי ת"א ועכשיו נכנסתי להרכב של הנבחרת. הכי חשוב לי זו ההמשכיות. אני חייב להמשיך להשתפר, כי אחרת זה לא שווה כלום".