סוכנם של שני שחקני מכבי תל אביב, עומר אצילי ודור מיכה, שבר היום (שני) שתיקה עם הסרת צו איסור הפרסום על שמם של שני השחקנים. רונן קצב מסר את דבריו בשמם של השחקנים, שהיו אלה אשר החליטו לא לעתור לבית המשפט העליון ובעצם לאפשר את חשיפת השמות שלהם: “כותב השופט עידו דרויאן-גמליאל בהחלטתו ביום א 5.7 ואני מצטט: ״בענייננו, זוכים המשיבים (השחקנים) כבר עתה בחותמת כשרות כפולה״. שופט ושופטת ראו את הראיות ואמרו את דברם: לא בוצעו עברות מין”, החל קצב את דבריו.

“צו איסור הפרסום היה הכרחי לתקופת החקירות כדי שהן יתנהלו בצורה היעילה ביותר ללא חשיפת כל הצדדים המעורבים אבל עם תום הפרק הזה ולמרות רצונם של עורכי הדין לערער לבית  משפט העליון לאיסור פרסום שמם, בגלל הנזק התדמיתי האדיר שנוצר ויכול אף לגדול עם פרסום השמות, החליטו דור מיכה ועומר אצילי לחשוף את שמותיהם בידיעה ברורה שלא נפל פגם פלילי בהתנהלותם”. 

“הנזק הכולל שנוצר לשחקנים הוא עצום אבל דור ועומר בוחרים לא להסתתר מאחורי צו איסור פרסום ולהביט לאמת בלבן של העיניים ולהתמודד עם ההשלכות של הפרסום. דור ועומר שמחים באליפות שבה היה להם חלק נכבד ומחכים לחזור לשגרה עם חבריהם לקראת פתיחת העונה הבאה. אנו מאחלים לכולם בריאות טובה וחוסן נפשי וכלכלי בתקופה לא פשוטה  שאנו עוברים בתקווה לעתיד טוב יותר במהרה”, מסר סוכן השחקנים.