האם שחקני מכבי תל אביב, עומר אצילי ודור מיכה, יעמדו לדין העונה בשל קריאות "מכבי חיפה חיזבאללה"? מסתבר כי הנושא הזה לפתחו של משרד הבריאות, שיצטרך להכריע בסוגיה אחרי שהצהובים טענו כי השניים לא יכולים להופיע לדיון בבית הדין המשמעתי מחר (רביעי), שכן זוהי הפרה של תנאי הבידוד שחלים עליהם.

עוד קודם לכך, קדמה בקשה מצד מכבי ת"א לייצג את השחקנים על ידי עורך דין במהלך הדיון, שכן לפי התקנון אסור לקבוצה לייצגם. אולם בשל העובדה שיש כאן קרקע להצגת טיעון משפטי עקב הסעיף בו הואשמו והסיבה (שירת חיפה חיזבאללה), וכמובן הוראות משרד הבריאות אשר אוסרות על השחקנים לצאת מביתם, הצהובים ביקשו ייצוג משפטי במהלך הדיון. הבקשה כמובן, נדחתה.  

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ' וטננבאום לאחר התיקו מול בית"ר

אחרי שנדחתה הבקשה להעניק להם ייצוג משפטי ובשל העובדה שהם אינם יכולים להיות חלק מהדיון, מכבי ת"א פנו לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בבקשה לדחות את הדיון עד סוף העונה, שכן רק אז יוכלו להופיע בפני הדיינים ועד אז, אסור להם להפר את תנאי הבידוד של משרד הבריאות. בשל כך, היום דחו בשבוע את הדיון בעניין השחקנים וכעת בהתאחדות לכדורגל מחכים להוראות משרד הבריאות שיקבע האם יש לקיים את הדיון בעניינים עוד העונה או לדחות אותו עד לסיומה.