שחקני מכבי תל אביב ו-ולדימיר איביץ’ קיבלו את הגביעים על בחירתם כמצטייני עונת 2019/20. המאמן הוכתר כמאמן העונה רגע לפני שהוא עורך את משחקו האחרון בישראל, דן גלזר כשחקן העונה, ז’איר אמאדור כזר המצטיין, דניאל טננבאום השוער ואילון אלמוג נבחר כתגלית של ליגת העל בעונה החולפת. 

הפרסים הוענקו להם במתחם האימונים לפני האימון האחרון לעונה הזו כאשר הם יחתמו עונה היסטורית נוספת מול הפועל באר שבע באצטדיון י”א. כזכור, ONE בשיתוף ארגון השחקנים, שחקני ליגת העל והמאמנים, ערך גם העונה את משאל נבחרי העונה כאשר הפעם היה זהו ניצחון מוחץ של נציגי מכבי ת”א.

הבחירות הורכבו ב-40% מבחירות של גולשי האתר, 40% הוענקו לבחירות השחקנים (186 שחקני ליגת העל לקחו חלק) ועוד 20% היו בידיים של 14 המאמנים בליגת העל. התוצאה הייתה ניצחונות מוחצים בשקלול כל הקולות אחרי שגם בעונה שעברה מרבית הזוכים היו שייכים לאלופה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
טננבאום לברקוביץ׳: ״תזמן אותי לנבחרת?״

איביץ' אמר על הבחירות: “אני מאושר בעקבות הבחירה והפרס בעיקר כשמדובר בבחירה של השחקנים והמאמנים. אני שמח עבור שחקנים כמו דן גלזר שנבחר לשחקן העונה, ז'איר אמאדור שנבחר למצטיין בקרב הזרים, לדניאל טננבאום שנבחר לתואר שוער העונה, לאילון אלמוג התגלית וכמובן לבעלים מיץ' גולדהאר. כולם, בלי יוצא מן הכלל עבדו מאוד קשה ומגיעה להם הבחירה הזאת עובדה המעידה  שכולם הבינו איזו עונה מדהימה עשינו עד עכשיו ובפעם השנייה ברציפות. ואני גאה בשחקנים שלי כי בלעדיהם זה לא היה אפשרי. אומרים תמיד שאיכות של מאמן נקבעת לפי איכות השחקנים ולכן אני רוצה להודות לשחקנים שלי שהפכו אותי למאמן מוצלח. תודה לצוות האימון שלי כי בלעדיהם כל ההצלחה הזאת לא היתה אפשרית ולא היינו מגיעים לגבהים כאלה לכן התואר הזה מגיע להם לא פחות ממני”.

איביץ' והשחקנים הנבחרים שלו (האתר הרשמי של מכבי ת"א)איביץ' והשחקנים הנבחרים שלו (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

דן גלזר: "זהו רגע מאוד מרגש עבורי - אני משחק כדורגל במכבי תל אביב מגיל 6 ולא היה אימון ומשחק במהלך חיי שלא נתתי 100%. אני מאושר ורוצה להודות למשפחה שלי שהיו שם בשבילי מהרגע הראשון בכל שעה, בכל מקום ובכל מזג אוויר ולבת הזוג שהצטרפה למסע לפני שנתיים. להיות משפחה של כדורגלן זה כלל לא פשוט כשלצד הרגעים השמחים יש לא מעט תקופות מאתגרות הכוללות פציעות או זמן בו אתה לא משחק. תמיד שאבתי את הכח שלי מהם. בהזדמנות זו ברצוני להודות לכל מי שאימן אותי במהלך הדרך החל ממחלקת הנוער ובמיוחד לצוות האימון הנוכחי שתרם רבות לשיפור ביכולת שלי ונתן לי ביטחון מהרגע הראשון. תודה ענקית לכל חברי לקבוצה שבלעדיהם כל זה לא היה קורה. אני שמח שהעבודה הקשה שלי לא נעלמה מעיני כל אלה שהצביעו עבורי ותואר זה רק מגביר אצלי את הרעב לכבוש פסגות נוספות בעתיד".

דן גלזר עם פרס שחקן העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)דן גלזר עם פרס שחקן העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

ז'איר אמאדור: "אני רוצה להודות למי שבחר בי לתואר זר העונה ובמיוחד לחברי להגנה וחברי לקבוצה. לצוות האימון בראשות איביץ' שנתן לי ביטחון לשחק טוב יותר. תודה מיוחדת מגיעה לאוהדי מכבי שתמכו בי ובקבוצה במשך כל העונה. אני מעריך זאת מאוד. לסיום ברצוני להודות לאשתי ולילדים שתמכו בי לאורך כל הדרך וכל מה שאני זכיתי ואזכה הוא למענם".

ז'איר אמאדור עם פרס זר העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)ז'איר אמאדור עם פרס זר העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

דניאל טננבאום: "תודה רבה לכל מי שבחר בי לתואר שוער העונה, אני מאוד שמח עם הבחירה וההישג שעשינו העונה. אני חייב להודות לחברי לקבוצה שבלעדיהם כל זה לא היה קורה, לאוהדים כמובן ולמאמן השוערים שלנו חריסטוס קלפקיס שעבד איתי מידי יום במשך שנתיים וחלק גדול מהתואר הזה מגיע לו".

דניאל טננבאום (האתר הרשמי של מכבי ת"א)דניאל טננבאום (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

אילון אלמוג: "אני מודה לכל מי שבחר ומי שהצביע; לשחקנים, למאמנים לגולשים אבל בעיקר לחברי לקבוצה במכבי ת"א שתמכו בי לאורך כל העונה גם ברגעים הקשים כשלא שיחקתי. כשחקן שזכה באליפות בנוער לפני שנתיים, לשחק בקבוצה הבוגרת של מכבי תל אביב, לזכות באליפות המדינה ולהיבחר ל-'תגלית העונה' זה חלומו של כל ילד. יש לי עדיין לא מעט חלומות להגשים ואני מקווה שאגשים אותם במכבי כבר מהעונה הבאה".

איילון אלמוג עם פרס תגלית העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)איילון אלמוג עם פרס תגלית העונה (האתר הרשמי של מכבי ת"א)