עמדת המאמן במכבי תל אביב משמשמת כסוג של כיסא חם מאז הגיע מיץ’ גולדהאר למועדון. בניגוד לקודמיו, ולדימיר איביץ’ דווקא השלים שנתיים אצל אלופת ישראל, אך בעונה הבאה הוא עשוי לחפש לעצמו קבוצה בליגה בכירה יותר, כשעל פי דיווח בבלגיה סטנדרד ליאז’ וקבוצות בהולנד מעוניינות בשרותיו.

בצל העניין שמעורר הסרבי, גם הצהובים כנראה כבר מתחילים לחשוב על מחליף ועל פי דיווח ביוון, אחד הפייבוריטים לרשת את מקומו של איביץ’ במתחם האימונים בקריית שלום, הוא בן ארצו, וליקו פאונוביץ’. למרות הפרסומים לגביו, המאמן הסרבי בן ה-42 הגיב על העניין בו והבהיר ל-ONE: “מדובר בחדשות גם עבורי, אף אחד לא פנה אליי בנושא הזה ולכן אין לי מה להגיב על כך כרגע. אני מכבד את המאמן של מכבי ת”א ואת המועדון”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
הפועל ת"א, הפועל חיפה וההסכם הקואליציוני

שחקן העבר הסרבי שעבר בין היתר במהלך הקריירה באתלטיקו מדריד, החל ב-2012 את קריירת האימון שלו בנבחרות הצעירות של סרביה, ואף זכה עם הנבחרת עד גיל 20 באליפות העולם ב-2015. מי שעמד בשער של אותה נבחרת, שגברה על ברזיל הגדולה בגמר, היה אקס הצהובים פרדרג ראיקוביץ’.

וליקו פאונוביץ' (רויטרס)וליקו פאונוביץ' (רויטרס)

לאחר ההצלחה הבינלאומית, פאונוביץ’ מונה ב-2015 למאמנה של שיקגו פייר מה-MLS, אותה הדריך במשך 4 שנים, עד שעזב את המועדון ב-2019 ומאז אז בעצם לא הדריך קבוצה אחרת. 

בתור שחקן, מלבד שתי הקדנציות באתלטיקו מדריד, פאונוביץ’ שתיפקד במגוון תפקידים בהתקפה ורשם קריירה מרשימה במיוחד, עבר גם במיורקה, חטאפה, אלמריה, טנריפה, האנובר, רובין קאזאן ופרטיזן בלגרד.  

וליקו פאונוביץ' (רויטרס)וליקו פאונוביץ' (רויטרס)