רצף אי הספיגות הסתיים ומכבי תל אביב איכזבה היום (שבת) עם 1:1 מול סקציה נס ציונה בבית. החבורה בצהוב הצליחה לאזן את התוצאה מהר מאוד אחרי שער היתרון המפתיע של האורחת בכתום, אך לא ידעה להשלים מהפך בבלומפילד.

מאמן המארחת, ולדימיר איביץ’, שיתף בסיום ההתמודדות: “זה לא טוב עבורנו, רצינו לנצח ושיחקנו כדי לקחת שלוש נקודות. צריכים לנתח את המשחק, איבדנו ביטחון במחצית השנייה ולא עשינו את מה שבדרך כלל היינו עושים. נס ציונה נתנה משחק טוב, עם הרבה שחקנים מאחורי הכדור ולא שברנו את זה”.

איביץ': לא היינו יצירתיים בהתקפה

עוד אמר: “במשחק הקודם נתנו הופעה טובה עם הרבה מצבים, הפעם זה ההפך. הייתה לנו בעיה בארגון, צריכים לעבוד קשה. השער שספגנו? זה יכול לקרות, אם לא היום אז זה היה קורה ביום אחר. ננתח את השחק, צריכים לתקן את הבעיות ולעבוד קשה”.

העובדה שיונתן כהן שוב נותר מחוץ לסגל: “הסיבה היא בינינו ואני לא רוצה לדבר בנושא בתקשורת. קשר לתנועה בדרבי? לא אדבר על זה”.

יונתן כהן (שחר גרוס)יונתן כהן (שחר גרוס)

בלם מכבי ת”א, איתן טיבי סיפר לאחר המשחק: “לא היינו מספיק טובים. אני חושב שיש משחקים שאתה פחות טוב ואתה מביא את הנקודות, הפעם זה לא קרה וחבל. אני חושב שהם כבשו את השער הראשון ולא מצאנו את הפירצות הנכונות, לא שלטנו נכון. יש לא מעט דברים שהמאמן ידבר איתנו עליהם ואנחנו צריכים לשפר. העונה ארוכה, לא עכשיו ניקח את האליפות ונצטרך ללמוד את הטעויות”.

הספיגה הראשונה אחרי זמן כל כך ארוך: “השער שספגנו מאכזב מאוד אבל זה חלק מהמשחק ונמשיך קדימה”

שחקני מכבי ת"א עם שוינפלד (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי ת"א עם שוינפלד (רדאד ג'בארה)

מאמן סקציה נס ציונה, עמיר תורג’מן אמר: “יכלנו לנצח ובסופו של דבר זה מה שרצינו. הגענו לשניים שלושה מצבים, ההיסטוריה השתנתה אבל כל הכבוד להם. אמרתי לאלעד שחף שהוא עשה היסטוריה ויזכרו לו את זה להרבה זמן. למכבי יש עוצמות אדירות והצלחנו לתפוס אותם פחות מוכנים. אנחנו צנועים ויודעים שהכול בקטן, יש שחקנים עם לב גדול, גאה בהם. בטוח שאם נמשיך ככה נשאר בליגה”.

עמיר תורג'מן (רדאד ג'בארה)עמיר תורג'מן (רדאד ג'בארה)