בשבת האחרונה מכבי תל אביב רשמה ציון דרך אדיר, כאשר שברה את שיאו המיתולוגי של גיורא אנטמן בדקות ללא ספיגה, ואף שברה שיא עולמי עם 0 במאזן הספיגות לאחר 11 מחזורים ראשונים של העונה, שיא שחתום על שוער האלופה דניאל טננבאום.

אחרי שהבטיח את פסגת הטבלה מחזור נוסף, מאמן הצהובים, ולדימיר איביץ’, התראיין במולדתו סרביה על ההישג: “לא ידעתי שאנחנו הולכים לשבור שיא, לאחר המשחק נאמר לי שקבענו שיא חדש בישראל”, אמר המאמן הסרבי בפתח דבריו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': היינו יותר טובים, הגיע לנו לנצח

“השיאים שלנו הם לא היו המטרה בעונה שעברה וגם לא בעונה הזו, אלא המשחק הבא הוא מה שתמיד נמצא בראש שלנו. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, בדרך כלל אנחנו גם עושים זאת כך ששיאים נשברים”.

השמירה על המקום הראשון: “זו דרך ארוכה במסע להגנה על התואר, יש גם סיבוב שני ועשרה משחקים נוספים בפלייאוף כך שאנחנו רק בתחילת הדרך. אסור לנו אפילו לחשוב על כך שאנו קרובים לסיים את העבודה, יש עדיין עוד הרבה לעשות”.

שחקני מכבי תל אביב חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי תל אביב חוגגים (רדאד ג'בארה)

איביץ’ נשאל גם על עתידו אצל אלופת ישראל, כשחוזהו כעת הוא עד לתום העונה: “יש לי חוזה עד קיץ 2020 והוא מכיל סעיף שניתן להאריך אותו אוטומטית אם שני הצדדים רוצים ומרוצים זה מזה. הזמן יגיד אם זה מה שיקרה בסוף. השאיפות של המועדון גדולות, וכך גם השאיפות שלי, נראה אם השאיפות יהיו דומות גם כשיגיע הזמן לדבר על הסעיף”.

בתוך כך, לאחר שחולצת החוץ של מכבי ת”א אזלה בחנויות בתחילת העונה, הוזמן לכבוד פסטיבל בלו מאנדיי מלאי נוסף. תוך פחות מ-5 שעות של מכירה נמכרו כ-500 חולצות חוץ כחולות מהמלאי המוגבל.