שביעות רצון לאור היכולת והתוצאה אצל סקציה נס ציונה אחרי ה-1:1 אתמול (שבת) מול מכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד. הכתומים הכניעו לראשונה העונה את האלופה עם גול של אלעד שחף והצליחו להדהים את הליגה עם התוצאה הדיי מפתיעה בקרב הקצוות. החבורה של עמיר תורג׳מן שמה לעצמה כמטרה בטרם המשחק לחזור לשחק כדורגל חיובי ולא פחות חשוב מכך לחזור עם תוצאה חיובית מאצטדיון בלומפילד ובכך נראה שעמדו בשני היעדים שלהם. במועדון החמיאו לשחקנים על הנחישות וההקרבה תוך היצמדות לתכנית המשחק כשגם המאמן עצמו זכה לשבחים על ההכנה למשחק וניהולו. 

תורג׳מן התייחס בסיום לעובדה כי בניגוד למועדונים אחרים השותפים איתו לתחתית, הוא קיבל גב מההנהלה והמשיך בתפקידו. ״אני חושב שזה הדבר המיוחד שיש בנס ציונה, המקום עצמו, האחדות לא רק של המאמן והשחקנים אלא גם ההנהלה, היושב ראש והמנכ״ל שבעצם כולנו ביחד, המועדון כולו מגויס ביחד והשחקנים יודעים שאין להם ברירה אלא לתת מעצמם. הייתי במקומות שהשחקנים הרגישו אחרי חודשיים שהמאמן לא יציב ואז היו ממשיכים לחפף ואז המאמן הבא עד שהוא מבין את זה, לוקח לו עוד חודשיים-שלושה״.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': לא היינו יצירתיים בהתקפה

״אני חייב להגיד שזה לא רק אנחנו, היו גם מכבי נתניה שעשו נכון וחכם שהשאירו את המאמנים המצוינים שלהם כי הם יודעים מה לעשות כדי לנצח ולחזור חזרה לתלם, לכן אני חושב שזה לא נכון לבוא כל שניה ולשנות. באשדוד נתנו לי את האפשרות לעבוד וגם עבדנו שם דווקא יפה עד כמעט הסוף אבל בסכנין הדברים היו באמת אחרים מבחינת הסבלנות שלא הייתה אבל כל קבוצה וכל בעלים זה דבר אחר. בנס ציונה זה החוזק של הקבוצה כמועדון וכולל ראש העיר שהאחדות היא למען אותה מטרה וזה בסופו של דבר להישאר בליגה״.

בחזרה למשחק, היה גם רגע היסטורי מבחינת הקבוצה הצנועה מנס ציונה כשאלעד שחף הצליח לעשות מה שרבים וטובים לפניו לא צלחו והכניע את דניאל טננבאום לראשונה אחרי 1,272 דקות. ״היה מרגש מאוד להבקיע״, סיפר שחף על השער המדובר. ״אומנם אני חתום על הגול אבל זו גם הקבוצה כולה ולא רק אני. אם חלמתי על זה? כל הזמן חולמים על הדברים הטובים וזה גם הגיוני כי זה לא משהו רחוק. לא הופתענו מהיכולת שלנו, אנחנו יודעים למה אנחנו מסוגלים ואחרי המשחק נגד קרית שמונה דיי קיבלנו בראש כי כבר הגיע הזמן להביא תוצאות ולהילחם״.

הקשר עוד הוסיף ואמר: ״אנחנו קבוצה שיכולה שעוד יכולה להראות הרבה יותר לליגה ולכולם ממה שעשינו עד עכשיו. אל תספידו אותנו מהר מידי, אנחנו עוד נראה הרבה דברים יפים. חבל מאוד על הנקודות שאיבדנו עד עכשיו אבל אין מה לעשות זה כדורגל. לקח לנו זמן להתאקלם בליגה, עם הזמן אנחנו משתפרים ובונים את עצמנו טוב יותר כדי שנבוא יותר מוכנים למשחק הבא״.

שחקני נס ציונה חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני נס ציונה חוגגים (רדאד ג'בארה)

אם החיוכים אחרי התיקו היו דיי רחבים נראה כי הצטמצמו להם מעט אחרי שצפו בתוצאות האחרות של המשחקים שעוד שוחקו במסגרת פתיחת הסיבוב השני כששתיים מיריבותיהם הישירות לתחתית, עירוני קרית שמונה והפועל כפר סבא לקחו הביתה שלוש נקודות כל אחת במשחק וגרמו לכתומים להבין כי כעת יהיו חייבים לנצח ובניגוד לסיבוב הראשון רק המחמאות לא יספיקו כדי לשרוד בליגה.