מותו הטראגי של מילאן מרדקוביץ’, אקס מכבי תל אביב מעונת 2006/7, מעסיק היום (שבת) את התקשורת הסרבית ואף עיתונאים רבים ממקומות שונים ביבשבת בהם שיחק החלוץ במהלך הקריירה שלו. מוקדם יותר היום דווח כי בגיל 38, החליט חלוץ העבר לשים קץ לחייו וביצע התאבדות עם ירייה לראשו.

בת זוגו בשמונת החודשים האחרונים, הזמרת איוונה סטאניץ’, סיפרה על מה שהתרחש בעדות מצמררת בתקשורת הסרבית: “הוא אמר לי שהכל מכביד עליו, שנמאס לו מהכל, שנגמרה לו הקריירה. הוא דיבר בעבר על התאבדות, הוא היה נפתח כשהוא היה שותה. הוא סבל מדיכאון וחרדות”.

“היינו ביחד כל הזמן. יום לפני המקרה, הוא שתה קצת, והייתה לי הרגשה שמשהו רע יכול לקרות. ניסיתי להרגיע אותו ודיברנו כל היום. בערב הייתי אמורה ללכת להופעה אבל ראיתי שהוא מחזיק אקדח, התחננתי בפניו שיחזיר אותו לתיק, אבל הוא לא רצה. ניסיתי לדבר איתו והוא אמר לי שאני יכולה ללכת ולתת לו לשתות. הלכתי לאמבטיה להתארגן, שמעתי שהוא דורך את האקדח אבל לא הספקתי להגיע. שמעתי יריית אקדח וראיתי את הרגליים שלו. רצתי החוצה להזעיק אמבולנס”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ljubavko ❤️

A post shared by Ivana Stanic (@iamivanastanic) on

מרדקוביץ’ שיחק במהלך הקריירה שלו באי השכן, בקפריסין, וכך גם בנו הצעיר, אורוש. רק לפני פחות משבועיים, שיתף מרדקוביץ’ כתבה שפורסמה אודות בנו הצעיר אשר הפך מבוקש על ידי חלק ממחלקות הנוער הנחשבות באירופה וביניהן של הכוכב האדום בלגרד, פרטיזן בלגרד, אנדרלכט, ואולימפיאקוס. 

אורוש בן ה-15 משחק כיום ברדניצקי ניש הסרבית ואף בנבחרת סרביה עד גיל 16. לפני פחות מחודש, מרדקוביץ’ שיתף וידאו של בנו וכתב: “מחכים לעונה החדשה של אורוש”. הוא היה נראה מעורב מאוד בחיי בנו הצעיר ועל פי תיעוד ברשתות השונות, נראה כי האבא עסק בעיקר בייצוג שחקנים בשנים האחרונת ושימש כמעין סוכן שחקנים. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Ivana Stanic (@iamivanastanic) on

נסיבות מותו עוד נחקרות. כרגע כאמור הדיווחים מדברים על התאבדות, אך הנושא עוד נמצא תחת בירור של המשטרה המקומית.