מכבי תל אביב תנסה הערב (שלישי, 20:00) למחוק את הפיגור 1:0 איתו חזרה מרומניה ולהימנע מהדחה כבר בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות נגד קלוז׳ שתגיע לאצטדיון בנתניה.

מאבק גדול התנהל על המקום בהרכב של ולדימיר איביץ’ שבחר לחזור לפתוח עם דור מיכה בשלישיית הקישור לצד דור פרץ ודן גלזר, בעוד ניק בלקמן יהיה זה שיקבל את הקרדיט ואת המקום ב-11 של הצהובים בסופו של דבר. מי שישחק בצד שמאל הוא לא אחר מאבי ריקן שעתיד לקבל את הקרדיט ממאמנו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מכבי ת"א קוראת לאוהדים לבוא לתמוך

חוליית ההגנה לא צפויה להשתנות מה שאומר שאנדרה ז׳ראלדש ימתין לבכורה שלו. שרן ייני ממשיך שלא להתאמן וכמובן שאינו כשיר יחד עם רשימת הפצועים של ולדימיר איביץ׳ הכוללת מספר שחקנים נוספים: אנריק סבוריט, עומר אצילי, אייל גולסה ואורוש ניקוליץ׳.

אוהדי מכבי תל אביב שהסתערו כמעט על כל המנויים שניתן היה למכור בשלב א׳ של המכירה, גם עשו זאת על כרטיסי המשחק מול קלוז׳ וכ-11 אלף מהם הבטיחו מקומם באצטדיון בנתניה. אופואדו קרא להם להגיע בסרטון שהוציא המועדון לקהל: ״התוצאה היא כרגע 0:1 במחצית ואנחנו לא מרימים ידיים. זה הזמן שאנחנו צריכים את האוהדים שלנו. הם היחידים שיכולים לדחוף אותנו. הם יהיו מאחורינו הפעם יותר מתמיד".

הרכב משוער: אנדראס יאניוטיס, מאור קנדיל, שחר פיבן, ז’איר אמאדור, אופיר דוידזאדה, דן גלזר, דור פרץ, דור מיכה, ניק בלקמן, אבי ריקן ואיתי שכטר.