מכבי תל אביב ערכה את האימון המסכם שלה לקראת הדרבי הערב (שבת, 21:00) מול הפועל תל אביב באצטדיון בלומפילד. יהיה זה המשחק הראשון בשבוע הקרוב של הצהובים מול האדומים שבעוד שבוע ייפגשו שוב ובין לבין יחכה לאלופה משחק חוץ בסמי עופר מול הפועל חיפה. בכל אחד משני המשחקים הבאים, תוכל הקבוצה של ולדימיר איביץ׳ לזכות רשמית בתואר האליפות בהנחה ותצבור נקודות ובשל פער 12 הנקודות בו היא מחזיקה כעת.

אחרי שני משחקים חלשים מול בית״ר ירושלים והפועל באר שבע, בקבוצה מקווים להציג שיפור כשהם צריכים לשים בצד את כל ענייני פרשת שני הכדורגלנים והקטינות וגם את העובדה שהעתיד המקצועי של חלק משחקני הסגל לקראת העונה הבאה, אינו ברור בשלב הזה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ולדימיר איביץ' ודור פרץ לקראת הדרבי

בכל הנוגע לפן המקצועי, במשחק האחרון איביץ׳ ניסה מערך של שלושה בלמים שלא הצליח והקבוצה לא נראתה טוב. ייתכן כי המאמן יבצע שינוי באלמנט הזה ויוותר על אופיר דוידזאדה לטובת שחקן שיתפוקד בכנף ובמקרה הזה איילון אלמוג וניק בלקמן מועמדים לתפוס את המקום ב-11 כדי להחזיר את הקבוצה למערך של 4-3-3. 

הרכב משוער: דניאל טננבאום, אנדרה ז׳ראלדש, שרן ייני (איתן טיבי), ז’איר אמאדור, אנריק סבוריט, דן גלזר, דור פרץ, אייל גולסה, יונתן כהן, איילון אלמוג (ניק בלקמן) ואיתי שכטר.