שרון תמם, המשנה למנכ"ל במכבי תל אביב, שלחה הערב (ראשון) מכתב לרונית תירוש, יו"ר איגוד השופטים, בעניין התנהלות השופטים כלפי איתי שכטר: "כשזה שכטר נראה שהחלטות פשוט נקבעות מראש. כמו כן, אין שימוש במערכת ה-VAR עליו כל הקבוצות משלמות".

“אני פונה אלייך היום מכיוון שהופתענו לקרוא הבוקר את דבריו של שופט העבר ומדריך השופטים חיים יעקב שפורסמו באמצעי התקשורת מתוך כנס של איגוד השופטים לפיהם "שכטר לא אמור לקבל פנדל כשהוא בוחר ליפול לפני המגע". במידה ודברים אלה אכן נאמרו, הם מדאיגים מאוד מאחר והם מאששים את הטענה לפיה כל נגיעה באיתי שכטר, גורלה נחרץ מראש והיא נובעת מדעה מוקדמת”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סרטון נדיר של ג'וקוביץ' בגיל 4 משחק טניס

“כך לדוגמא בחר מר יעקב להתעלם מאירוע פנדל מובהק על איתי שכטר במשחק נגד הפועל חיפה במסגרת המחזור ה -27. למיטב ידיעתנו אירוע זה כלל לא הובא בפני השופטים במהלך הכנס ולא בכדי. הדברים מקבלים משנה תוקף נוכח העובדה שבמקרים אלה אפילו לא נעשתה פניה למערכת ה-VAR וכאמור בכל הקשור לאיתי שכטר נדמה כאילו ההחלטות נקבעו מראש עוד לפני שנשרקה שריקת הפתיחה”.

“עד היום פניות המועדון לאיגוד השופטים, נתקלו במענה אוטומטי ללא התייחסות עניינית לטענות. כידוע לכם משקיעות הקבוצות משאבים רבים במערכת ה-VAR ואנו סבורים כי השימוש חייב להשתפר על מנת לתת שירות טוב יותר לליגה כולה”, נכתב במכתב שנשלח מטעם האלופה לאיגוד השופטים.

כזכור, אחרי המשחקים מול הפועל ומכבי חיפה, שכטר העלה לאינסטגרם שני פוסטים בהם הציג כיצד לטענתו התבצעו עליו שתי עבירות ברחבה, כאלה שלא זכו לתגובת השופט, כאשר מול הירוקים מהכרמל, רועי ריינשרייבר, שופט המשחק, אף שלף לו את הכרטיס הצהוב על התחזות.