הכול כבר מוכן. עוד רגע ייצא לדרכו משחק העונה של הכדורגל הישראלי – מכבי תל אביב המוליכה תפגוש את סגניתה מכבי חיפה בבלומפילד (20:45), למפגש של להיות או לחדול עבור הירוקים של מרקו בלבול שרחוקים כעת 9 נקודות מהפסגה.

האלופה של ולדימיר איביץ’ יודעת שאם לא תאבד נקודות תתקרב באופן משמעותי לתואר שנה שנייה ברציפות, וכעת השחקנים והצוות של שתי הקבוצות כבר הגיעו לאצטדיון היפואי שאמנם יהיה כמובן ללא קהל, אך צפוי להיות חם וסוער על כר הדשא.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו: אוהדי מכבי ת״א שרים מחוץ לבלומפילד

20:20. אירוע חמור בבלומפילד: עשרות אוהדי מכבי תל אביב שברו מנעול ופרצו לשער 11 באצטדיון, הוצאו החוצה על ידי כוחות האבטחה. כל זה קורה בזמן שהאוהדים נמצאים כשעה וחצי מחוץ לאצטדיון ולא מפוזרים על ידי כוחות המשטרה שיש במקום. המשטרה התריעה כל היום, אך לא פיזרה את הקהל עד שבסוף הצליחו כ-30 אוהדים להסתנן ל-60 שניות לתוך היציע. ככל הנראה השער היה פתוח.

אוהדי מכבי ת"א שפרצו לבלומפילד (חגי מיכאלי)אוהדי מכבי ת"א שפרצו לבלומפילד (חגי מיכאלי)

19:30: פורסמו הרכבי הקבוצות.

מכבי ת”א: דניאל טננבאום, אנדרה ז’ראלדש, שרן ייני, ז’איר אמאדור, אנריק סבוריט, דן גלזר, דור פרץ, אייל גולסה, מתן חוזז, יונתן כהן ואיתי שכטר.

מכבי חיפה: ג’וש כהן, סאן מנחם, עאיד חבשי, טרנט סיינסבורי, ארנסט מבוקה, נטע לביא, צ’ירון שרי, מקסים פלקושצ’נקו, יאניק ווילדסחוט, מוחמד עוואד וניקיטה רוקאביצה.

אוטובוס מכבי ת"א הגיע לבלומפילד, מספר אוהדים מסביב (מערכת ONE)אוטובוס מכבי ת"א הגיע לבלומפילד, מספר אוהדים מסביב (מערכת ONE)

19:20: בניגוד להנחיות, 200 אוהדי מכבי תל אביב בכניסה לבלומפילד, שרים ומעודדים. כוחות אבטחה באזור.

אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (רדאד ג'בארה)אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (רדאד ג'בארה)
אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)

19:05: הקבוצות הגיעו לאצטדיון היפואי לקראת ההתמודדות.

האוטובוס של מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)האוטובוס של מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)

19:00: כמה עשרות אוהדים מצד שתי הקבוצות הגיעו לסביבת האצטדיון. כזכור, משטרת ישראל הזהירה מוקדם יותר היום את האוהדים שלא להגיע לבלומפילד וכי הם יפזרו התקהלויות וימצו את הדין. 

אוהדי מכבי תל אביב בכניסה לבלומפילד (רדאד ג'בארה)אוהדי מכבי תל אביב בכניסה לבלומפילד (רדאד ג'בארה)
כוחות האבטחה מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)כוחות האבטחה מחוץ לבלומפילד (חגי מיכאלי)
אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (רדאד ג'בארה)אוהדי מכבי ת"א מחוץ לבלומפילד (רדאד ג'בארה)