לאחר הניצחון הגדול 0:2 על הפועל באר שבע בבלומפילד ואחרי כשכבשה את פסגת הטבלה, מכבי תל אביב, היחידה שלא ספגה העונה בליגה לאחר שמונה מחזורים, תתארח אצל הפועל רעננה ביום שבת (17:30) במטרה להמשיך במומנטום החיובי ולשמור על המקום הראשון. לקראת ההתמודדות מול הקבוצה של מנחם קורצקי, מאמן אלופת המדינה, ולדימיר איביץ’, דיבר במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק. המסע”ת הועברה בשידור חי באתר.

איביץ’ סיפר: “היה קשה נגד הפועל ב”ש, לפעמים קורה שאחרי המשחק אפילו המאמנים מרגישים עייפים אחרי משחק לא פשוט. רעננה? יריבה קשה, במיוחד שהיא משחקת מול קבוצה גדולה. זו קבוצה ממושמעת עם שחקנים טובים ואיכותיים, המיקום שלהם לא משקף כי הם היו צריכים להשיג יותר נקודות עד כה. קבוצה טובה ממצבים נייחים ובמשחק עם שטחים, כולל מאמן טוב. נצטרך להיות מרכוזים ב-100% כדי לקחת את הנקודות”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ': רעננה יודעת לשחק נגד הגדולות

“רעננה יודעת לשחק נגד קבוצות גדולות, אור דסה לדוגמה מציג יכולת מצוינת. שחקנים מאוד מסוכנים, נצטרך להגיע מוכנים כי אם לא נגיע מפוקסים, אז דברים לא יילכו בצורה שאנחנו רוצים. אנחנו לא יותר הגנתיים מהתקפיים, אולי המספרים אומרים זאת, אך הגענו להמון מצבים במשחקים האחרונים. רק במחצית השנייה נגד אשדוד היו 4 מצבים, הבעיה מתחילה כשלא מייצרים מצבים”.

ולדימיר איביץ' (רדאד ג'בארה)ולדימיר איביץ' (רדאד ג'בארה)

היכולת בחלק הקדמי: “קורה שלפעמים הכדור לא נכנס למרות המצבים שמגיעים, ולכן נצטרך להיות מרוכזים להיות בשליש האחרון. בכל אופן, אנחנו עובדים על זה ורוצים לשפר זאת למשחקים הבאים”.

היכולת ההגנתית: “אם אתה לא עושה התקפה טוב, אז גם ההגנה לא מרשימה ולהפך - זו הפילוסופיה שלי בכדורגל. נכון, לא ספגנו עד עכשיו, אבל נצטרך להמשיך ככה. בהגנה עדיין יש דברים שצריך לשפר להמשך”.

שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)

על אורוש ניקוליץ’: “הוא בסדר, זה לא פשוט לחזור אחרי תקופה כל כך ארוכה. זה דבר טבעי ותקופת החזרה מאוד רגישה, הכל תחת שליטה. מאמין שהוא יהיה איתנו בקרוב”.

איתן טיבי עם הכדור (חגי מיכאלי)איתן טיבי עם הכדור (חגי מיכאלי)

איתן טיבי שהצטיין עד כה בחוליית הגנה אמר: “מחויבות הגנתית של כל הקבוצה, ומשמעת טקטית עושות את ההבדל, ואני מקווה שזה ימשיך ככה. המשחקים מול הקבוצות הגדולות היו חשובים, אך זו רק תחילת הליגה ויש עוד לא מעט דברים לשפר, כמו גם לא מעט נקודות בקופה. רעננה קבוצה טובה, שלא קל נגדה ואני מקווה שנעשה את העבודה”.

“לא היה קל לראות את הקבוצה מהצד, אבל אני כשחקן שמחתי לראות את המועדון מצליח. אני עושה את הדברים הכי טוב שאני יכול ומשתדל לעשות הכל כדי לעזור. שמח שנשארתי במועדון כי זה המקום הכי מתאים עבורי”.

איתן טיבי (רדאד ג'בארה)איתן טיבי (רדאד ג'בארה)

לאחר מסיבת העיתונאים, שחקני האלופה התפנו לאימון לקראת המפגש מול רעננה, כאשר מלבד אורוש ניקוליץ׳ ואייל גולסה שכבר חזרו לסגל, מי שהתאמנו יחד עם חבריהם היו מאור קנדיל, ארון שוינפלד ואבי ריקן שלא היו כשירים בתקופה האחרונה. אלירן עטר הפצוע התאמן עם כדור בנפרד מחבריו בעוד הקפטן שרן ייני עדיין לא חזר לאימונים ולא נכח.

אלירן עטר (רדאד ג'בארה)אלירן עטר (רדאד ג'בארה)
שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)
מאור קנדיל (רדאד ג'בארה)מאור קנדיל (רדאד ג'בארה)
ארון שוינפלד ושחקני מכבי ת"א (רדאד ג'בארה)ארון שוינפלד ושחקני מכבי ת"א (רדאד ג'בארה)
שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי ת"א באימון (רדאד ג'בארה)