זה ממש לא הלך לה קל, אך מכבי תל אביב חזרה לנצח הערב (שני) עם 0:1 קטן באצטדיון הי”א על מ.ס אשדוד. הצהובים היו בדרכם לתיקו מאופס שני ברציפות, אולם אז הגיע צ’יקו אופואדו שסידר שלוש נקודות רגע לפני המשחק הביתי מול הפועל באר שבע במחזור הבא. בסיום המשחק, מאמן הצהובים, ולדימיר איביץ’, שיתף בתחושותיו.

“ניצחון לא קל, זה אצטדיון שלא קל לשחק בו, לא קל לנצח באשדוד”, אמר הסרבי והוסיף. “היינו הקבוצה הטובה ביותר במגרש, אני שמח בגלל שלוש הנקודות, במחצית השנייה שיחקנו טוב יותר מאשר בראשונה, עלינו לשחק כך לאורך כל המשחק”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
איביץ:"המשחק מול ב"ש הוא על שלוש נקודות"

המשחק ההתקפי: “במשחק הקודם יצרנו מצבים אבל לא הצלחנו להבקיע, עבדנו הרבה עם החלוצים שלנו ועם הקבוצה כולה כדי לעשות את זה טוב יותר. אני מאמין שהשערים הנוספים יגיעו”.

ולדימיר איביץ' (איציק בלניצקי)ולדימיר איביץ' (איציק בלניצקי)

המשחק מול הפועל באר שבע במחזור הבא: “כל משחק הוא חשוב וכל משחק זה רק 3 נקודות, מסתכלים ממשחק למשחק”. בחירת ההרכב: “יש כמה שהיו פצועים וכאלה שחוזרים מפציעות, באופן טבעי יש פציעות בכדורגל ואנחנו צריכים לתת להם את הכל כדי להחזיר אותם לכשירות”.

שחקני מכבי ת"א חוגגים עם צ'יקו אופואדו (איציק בלניצקי)שחקני מכבי ת"א חוגגים עם צ'יקו אופואדו (איציק בלניצקי)

שוער הצהובים שעדיין לא ספג העונה, דניאל טננבאום, הוסיף: “ניצחון ממש חשוב, אנחנו שמחים שעשינו את העבודה שלנו. 3 נקודות חשובות. אי הספיגה? זה משהו ששייך לכל משחק ההגנה, מהחלוצים עד השוער, אנחנו רוצים להישאר ככה. אני תמיד מוכן, בכל האימונים והעבודה עם מאמן השוערים אני רוצה להיות מוכן, אני עושה את העבודה שלי”.

אוהדי מכבי ת"א (איציק בלניצקי)אוהדי מכבי ת"א (איציק בלניצקי)

ב”ש בשבוע הבא: “זה עוד משחק, שלוש נקודות בסך הכול, משחק חשוב בשבילנו. נקשיב למאמן ונגיע מוכנים למשחק”.

אגב, במהלך המשחק אירע אירוע חריג בו הושלך רימון עשן אדום אל תוך היציע הצהוב של אוהדי מכבי ת”א, שלא הבינו מי אחראי לזריקתו.

מנגד, מאמן המפסידה, רוני אוואט, סיפר: “תוכנית המשחק שלנו עבדה עד הספיגה, בסופו של דבר זה לא הספיק לנו. זה מתסכל כי היינו שווים יותר במשחק הזה. מה היה חסר? נושא הפציעות, פחדתי לעשות חילופים מהירים ושילמנו על כך מחיר, היינו צריכים לרענן את השורות כי השחקנים עבדו קשה, אבל היו התלבטויות. כשספגנו את השער כבר לא הייתה ברירה להמר על הכול”.

ההפסד השני ברציפות: “לא ציפינו לנצח כל העונה, נתמודד עם זה. יש לנו משחק חשוב נגד מכבי נתניה, נבוא מוכנים למשחק שהוא חשוב מאוד מבחינתנו נצטרך לגלות הרבה אופי. נבוא לנתניה כדי לשחק כדורגל טוב יותר ולחשוב איך חוזרים עם הנקודות”.

רוני אוואט (איציק בלניצקי)רוני אוואט (איציק בלניצקי)