משטרת ישראל פתחה היום (חמישי) בחקירה בפרשה בה שני שחקני מכבי תל אביב חשודים שקיימו יחסי מין עם קטינות בנות מתחת לגיל 16. עורך הדין של צמד השחקנים טוען שהם עצמם ביקשו שהמשטרה תקרא להם למסור את גרסתם. כמו כן, נודע כי השחקנים יוזמנו בהמשך לחקירה ביום ראשון וזאת לאחר שמוקדם יותר היום הגיעו השניים כרגיל לאימון הקבוצה בקריית שלום לקראת המפגש מול הפועל באר שבע ביום שני.

“ביקשנו מהמשטרה למסור גרסה, יש לנו ראיות נוספות”

עורכי דינם של השחקנים מסרו הצהרה. עו״ד ינון היימן: “מדובר בפרשה עגומה ורגישה, מעורבים בה קטינות ואנשים בעלי משפחה. אנחנו סומכים על המשטרה שתעשה את עבודתה נאמנה. מצפים שמרשינו ייחקרו מוקדם ככל האפשר, ומשוכנעים שלאחר שייחקרו יובהר באופן חד שמשמעי שלא נפל בהתנהגותם רבב”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
עו״ד כרמלי: סומכים על המשטרה

עו״ד עדי כרמלי: “אנחנו ערים לפרסומים ברשת ובמדיות ב-24 השעות האחרונות. אנחנו ערים לתוצרים שמוצגים ברשתות השונות, כולל תעודות הזהות. אנחנו רוצים לומר שאצל הלקוחות שלנו נמצאות ראיות נוספות. אנחנו סבורים שהמשטרה היא שאמונה על חקירות פליליות במדינת ישראל, אנחנו סומכים על המשטרה שתנהל את החקירה ותגיע למיצוי החקירה בזמן הקרוב, שהיא תחקור ותוצאתה של החקירה תהיה בהכרח ניקוי כל חשד מהלקוחות שלנו. פנינו מיוזמתנו למשטרה וביקשנו למסור את הגרסה של הלקוחות שלנו לאירועים בהקדם האפשרי. מטבע הדברים לא נשבש את החקירה ולא נפרט מה יש לנו, אני יכול לומר שמכל עבר מפיצים ראיות שלא קשורות לתיק הזה. המשטרה היא זו שתרכז את הכל ותסתייע בכל אותן ראיות כדי לסיים את החקירה במהירות האפשרית”.

“גזרנו על עצמנו לא לעשות שום דבר שיכול לפגוע בנפשן של המתלוננות ולא להטיל בהן רפש. כל שאנחנו רוצים זה שהמשטרה תרכז את הראיות, תנהל את החקירה, תבין את הדבר היחיד שאפשר להבין מהראיות ושלפי כל הדברים האלה, לא דבק במעשיהם של הלקוחות שלנו רבב. מקווים ומבינים שהתיק יכול להגיע רק למקום אחד – סיום החקירה והצהרה של המשטרה שבמעשים של הלקוחות שלנו לא נעשה כל פגם. ביקשנו להיחקר ולמסור גרסה בזמן הקרוב, אנחנו סומכים על המשטרה שתזמן בזמן הקרוב את הלקוחות שלנו לחקירה”.

עו״ד ינון היימן (רדאד ג'בארה)עו״ד ינון היימן (רדאד ג'בארה)

מדוברות המשטרה נמסר: “עדכון בנוגע לפתיחה בחקירה והוצאת צו איסור פרסום. בהמשך לבדיקה שנפתחה הבוקר, שעניינה חקירת חשדות לעבירות מין בקטינות. התיק הועבר להמשך טיפול במחלק נוער חשיפה ביחידה המרכזית של מחוז מרכז וחקירה נפתחה בנושא. תשומת לבכם כי בית משפט השלום בראשון לציון הורה לפני זמן קצר על צו איסור פרסום בתיק הנ"ל. הצו אוסר לפרסם את הפרטים הבאים: כל פרט מפרטי החקירה, כל פרט העלול לזהות את החשודים., פרטי הקטינות. תוקף הצו למשך 7 ומים ועד לתאריך 18.06.2020”, כאשר המשמעות בין היתר היא כמובן צו איסור פרסום לשבוע.