אחרי ה-0:2 על הפועל חיפה עם חזרת ליגת העל מפגרת הקורונה הארוכה, האלופה מכבי תל אביב תנסה הערב (רביעי) ב-20:45 לעשות עוד צעד משמעותי מאוד לעבר תואר האליפות, כשתפגוש את מכבי חיפה, שמצדה רוצה להחזיר את הפער ל-6 נקודות ולשמור את מאבק האליפות פתוח.

“אנחנו צריכים לחשוב על עצמנו ולא על מה קבוצות אחרות עושות", אמר איביץ' בפתיחת דבריו. “אנחנו עובדים ככה בשנתיים האחרונות ונמשיך כך”.

הדיבורים על כך שמכבי חיפה יצאה מהמרוץ: “ש הרבה דיבורים סביב הכדורגל בישראל ובעולם כולו וכל אחד יכול להגיד מה שבא לו. זה בסדר ומובן. אנחנו יודעים על מה אנחנו מדברים ולמה אנחנו מתכוננים, יש עוד הרבה משחקים לפנינו, הרבה דרבים והרבה נקודות. כל משחק קשה וכל מה שאנשים אומרים זה עניין שלהם”.

המשחק הקודם מול הירוקים: "אני זוכר את המשחק הזה. שלטנו במצב במשך כשעה כי היינו טובים יותר. לאחר מכן איבדנו ריכוז תוך 5 דקות והם כבשו פעמיים. זה אומר שבכדורגל אתה צריך להיות מרוכז במשך 95 דקות ולהילחם מהשנייה הראשונה ועד האחרונה. הכל אפשרי, בסיום ניצחנו ואני חושב שהיינו ראויים לכך כי היינו טובים יותר. אבל שוב, שיחקנו נגד קבוצה טובה מאוד, עם שחקנים טובים ומאמן טוב. בסוג כזה של משחקים צריך להיות מוכן לתת את הטוב ביותר שלך". 

שחקני מכבי תל אביב חוגגים עם מתן חוזז (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי תל אביב חוגגים עם מתן חוזז (רדאד ג'בארה)

ההופעה של מתן חוזז מול הפועל חיפה: "הוא לא הפתיע אותי. עשיתי משהו שהיה נראה הגיוני מאוד מבחינתי. אני עוקב אחרי השחקנים במשך כל השבוע וכשאני רואה שמישהו נלחם על מקומו ועובד קשה בשביל זה. אולי לפני המשחק הזה הוא היה מספר 3 או 4 בעמדה הזו, עכשיו הוא אולי ראשון. זה אומר שכל אחד צריך לדעת שכדורגל לא מתנהל בעבר, וגם הוא. כדורגל הוא מה שקורה היום ומחר. אני מנסה לשלוח את המסר הזה מהיום הראשון".

החשיבות של נטע לביא אצל היריבה: "אני מכבד את כולם ואת כל השחקנים. הוא שחקן טוב ובטח אחד השחקנים הטובים שם, אבל אני אומר שוב שעבורי חשוב איך השחקנים שלי יופיעו. רמת הריכוז שלהם וההכנה שלהם למשחק. זה הדבר הראשון שאני חושב עליו. הם צריכים לחשוב על עצמם ועל איך שניראה במגרש. אם נעבוד כמו קבוצה אני בטוח שיקרו דברים טובים".

דן גלזר: “ה-3:4 הוא חלק מההיסטוריה”

קשר הקבוצה, דן גלזר, הוסיף והתייחס לניצחון על הפועל יפה בשבת: “הרגשתי שהיה לי משחק טוב. אני ביקורתי כלפי עצמי ותמיד בודק איפה יכלתי להיות טוב יותר. אני שמח שהקבוצה ניצחה ועברנו את המשחק בשלום. ממשיכים קדימה”.

דן גלזר (רדאד ג'בארה)דן גלזר (רדאד ג'בארה)

ההכנות למכבי חיפה: “אנחנו לא מסתכלים על ההפרש, הצוות מכין אותנו כמו תמיד, בשיא הרצינות ונותן לנו את כל התרחישים שיכולים להיות במשחק. אני מקווה שידנו תהיה על העליונה”.

הניצחון האחרון של מכבי חיפה (3:4): “בתקופת הקורונה יצא לי לראות אותו שוב, משחק מדהים שאני חושב שיזכרו אותו עוד המון שנים בארץ. אבל זה קשור לעבר, מתרכזים רק במשחק הקרוב, נבוא בשיא המוכנות כדי לעשות את העבודה. מכבי חיפה קבוצה מצוינת, לא סתם עד עכשיו הטבלה הייתה כל כך צמודה והם במאבק איתנו. מצפה למשחק מאוד קשה נגד יריבה איכותית שאני חושב שהבקיעה הכי הרבה העונה. הצוות הכין אותנו היטב, נהיה מוכנים לכל אופציה ויהיה בסדר. מתרכזים רק במשחק הקרוב ולא במה שיהיה אחריו”.

החזרה לכשירות של דור פרץ: “אני שמח מאוד שדור פרץ חזר, הוא חבר שלי. זה ייתן דחיפה להמשך כי הוא כוח אדיר לקישור ולקבוצה. אני מאחל לו רק בריאות והצלחה”.

ההתעניינות של הפועל חדרה בשני אחיו, עמית ותמיר, שמשחקים בבית”ר/ת”א בת ים ושייכים למכבי ת”א: “אני עוקב אחרי האחים שלי כבר מגיל קטן ורואה כמה הם עובדים קשה ורוצים להצליח, הדרך הזאת תוביל אותם לגבהים. מאחל להם הצלחה”.