מכבי תל אביב ממשיכה בהכנות שלה למשחק מול עירוני קריית שמונה ביום שבת הקרוב ואומנם את הקהל העסיק במהלך הפגרה הדרבי, עם דגש על השגת כרטיס למשחק, אך הצהובים עצמם לא חושבים עדיין על המפגש מול הפועל תל אביב שייערך במחזור אמצע השבוע באצטדיון בלומפילד, אלא רק על ההתמודדות מול קבוצת התחתית הצפונית. 

"אנחנו מודעים היטב לסגנון המשחק שקובי רפואה ינסה לכפות עלינו שם, תנו לנו לעבור את המוקש הזה ואח"כ נחשוב על הדרבי", אמרו במכבי ת"א, שם ממשיכים בניסיון להכשיר את צ'יקו אופואדו לסדרת המשחקים הקרובה אולם כרגע הסיכויים לכך הם באמת 50-50, שכן מדובר בקרע קטן בשריר הירך האחורי, ואין שום רצון להחזירו מוקדם מדי ולקחת סיכונים מיותרים, בטח כאשר ישנו איתי שכטר שמחכה על הספסל ורעב מאוד לשוב להרכב הראשון. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מה בוזי יודע לעשות עם 3 גלילי נייר טואלט

יהיה מעניין מאוד לראות כיצד יפעל ולדימיר איביץ' בשבוע המשחקים הקרוב מבחינת רוטציות אחרי שעד כה די נמנע מביצוע שינויים גדולים בהרכב הקבוצה מהרגע בו היא החלה להציג יכולת טובה יותר. אולם כעת יש לו את עומר אצילי בכשירות מלאה, ארון שוינפלד שחזר ואף שותף במשחק האימון נגד נס ציונה, ושחקנים נוספים שמחכים להזדמנויות בשבועות האחרונים.