בליגה מכבי תל אביב אומנם צועדת במקום הראשון אחרי ארבעה מחזורים אך הערב (שלישי) האלופה איבדה את תואר מחזיקת גביע הטוטו בו החזיקה במהלך שתי העונות האחרות, לאחר שנכנעה 2:0 לבית”ר ירושלים בגמר המפעל שהתקיים באצטדיון בנתניה, רגע לפני המפגש בין השתיים ביום שבת בטדי במסגרת הליגה.

ולדימיר איביץ’ לא הסתיר את אכזבתו בסיום ואמר: “זה היה משחק של 50/50 עד הסוף ואנחנו עשינו טעות מכרעת שגרמה לשער שלהם. זה הכדורגל ומגיעות לבית”ר הברכות כי הם שיחקו טיפה יותר טוב כדי להבקיע. אני מאמין שנדע לתקן את מה שצריך כדי להיות טובים יותר”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוי: ״שמחים מהתואר, צריך לנצח גם בליגה״

הטעויות שלו וההבדל מהעונה שעברה: “אני עושה טעויות בוודאי שאני עושה, במיוחד אם אנחנו מפסידים. אני צריך לנתח את הטעויות שלי. בעונה שעברה לא היה לנו קל למרות הפער בטבלה כי כל משחק היה קשה, גם העונה זה ככה ואנחנו צריכים להיות מרוכזים בכל משחק”.

איתן טיבי, דן גלזר ודור מיכה מאוכזבים (חגי מיכאלי)איתן טיבי, דן גלזר ודור מיכה מאוכזבים (חגי מיכאלי)

מה צריך לתקן לקראת שבת: "היו דברים חיוביים ושליליים אבל אני אגיד אותם לשחקנים שלי. אני לא מדבר על שחקנים פרסונלית רק על הקבוצה ואני מקווה שבשת נראה קבוצה אחרת”.

יונתן כהן, שחזר היישר להרכב לאחר שלא היה בסגל במחזור הליגה האחרון הוסיף: “לא יודע אם היינו בהלם, פשוט היינו מבואסים כי רצינו לנצח כדי שנוכל לקחת את כל התארים, שזו המטרה שהצבנו לעצמינו. נדע להתאושש כי זה הכדורגל ונבוא לנצח בשבת. אני חושב שהיה משחק שקול אבל אנחנו לא משחקים כמו שאנחנו רוצים בשבועות האחרונים. שנה שעברה הכל הלך טוב משחק אחרי משחק וצברנו ביטחון והשנה הולך יותר קשה וציפינו לזה. אני לא יודע להגיד על מה הבעיה כרגע כי קשה לשים על זה את האצבע, אבל אנחנו לא פגיעים ולראיה עוד לא ספגנו בליגה. הפסדנו הפעם וזה קורה”.

שחקני מכבי תל אביב מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני מכבי תל אביב מאוכזבים (חגי מיכאלי)

ההדחה שלו מהסגל: “זה שלא הייתי בסגל לא עשה לי כלום ואני מקבל את זה כי אני עוד שחקן בסגל. אני לא נכנס להחלטות של המאמן ואני שמח שהיום קיבלתי את ההזדמנות. אני מנסה להוכיח את עצמי בכל משחק והכל בסדר”.