מכבי תל אביב תפגוש בחמישי (20:30) את האלופה הליטאית סודובה במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית ואצל יריבת האלופה הישראלית כבר עשו סקאוטינג על הצהובים: “דבר ראשון – חם מאוד בישראל, 35-37 מעלות ובהחלט נצטרך להתמודד גם עם זה. בנוסף, יש למכבי קהל חם ותומך מאוד”.

“האוהדים הצהובים דוחפים את קבוצתם כבר מהחימום”, סיפר עוזר המאמן של הליטאים, איבנייה צ’רניאסקאס, בתקשורת בארצו והוסיף: “רואים שהקהל שם עוזר מאוד, בעיקר על מנת להשיג את השער הראשון ולהלחיץ את היריבה מאוד. מבחינת מקצועית? זו קבוצה מאוד חזקה, מניעה כדור היטב ופחות משחקת על כדורים ארוכים”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מי אשם בכישלון של מכבי ת״א באלופות?

“השחקנים טכניים ועושים הרבה תנועה ללא כדור. בהשוואה לכוכב האדום שמולה הודחנו באלופות? מכבי קצת יותר חלשה, אך ממש עם אותו סגנון משחק. כל המשחק שלהם נע סביב הקשר האחורי, דן גלזר, שעושה גם הגנה וגם התקפה והמטרה שלהם להעביר לו את הכדור כמה שיותר מהר”.

“גם הקיצוניים שם עושים עבודה טובה, מצטרפים כמעט בל התקפה ומאוד אקטיביים. ניק בלקמן, שהבקיע את השער הראשון מול הרומנים, הוא שחקן מסוכן – מהיר, טכני ואוהב מאוד להחזיק הרבה בכדור”, סיכם עוזר המאמן שהגיע לישראל וצפה ב-2:2 של האלופה הישראלית מול קלוז’.