עסקת העברתו של קייס גאנם מהפועל רעננה להפועל באר שבע נסגרה סוף סוף, וזאת לאחר שהסתבכה שעות ספורות לפני סגירת חלון ההעברות ולא ברור היה אם החלוץ הצעיר יעבור לקבוצה של יוסי אבוקסיס.

בבאר שבע התכוונו לחזק את חוד ההתקפה בקייס גאנם, שעל ההתעניינות בו פורסם לראשונה ב-ONE. העברתו סוכמה לאחר המשחק בנתניה בשיחה עם בעלי הפועל רעננה אשר אלון וסוכם שגאנם יחתום במהלך היום ל-4 שנים. רעננה אמורה לקבל בעבורו כ-500 אלף דולר על 60% מהכרטיס. הקוסטה-ריקני ג'ימי מרין עשה את הדרך ההפוכה ופינה את משבצת הזר השישית לקיצוני ההולנדי אלטון אקולאטסה, שכבר סיכם את תנאיו ועבר את הבדיקות הרפואיות.

גאנם כבר סיכם את כל תנאיו האישיים מול הבאר-שבעים ואף חתם על החוזה מולם, אך לאחר שהיה כבר נראה שהכל על סף סגירה, המשא ומתן בין הצדדים נתקע לאחר שלקבוצה מהשרון התברר כי חלוץ הרכש, אליה סוריאנו, סובל מקרע חלקי ברצועה הצולבת. אלא שלבסוף הצדדים החליטו לסגור את העסקה והיא יוצאת לפועל.

קייס גאנם (רדאד ג'בארה)קייס גאנם (רדאד ג'בארה)

חלוץ הרכש האיטלקי-גרמני, שהגיע לפני שבוע וחצי מוונלו ההולנדית ורשם 32 דקות ב-1:1 מול עירוני קריית שמונה, עשוי להיעדר זמן רב וכעת במועדון מנסים למצוא במעט הזמן שנותר עד לסגירת החלון חלוץ חדש במקומו, על אף שטרם התברר אם גמר את העונה.

אגב, זאת הפעם השנייה ששחקן רכש זר של רעננה סובל מפציעה קשה, לאחר שבתחילת העונה גם קרלוס ריבאס הקולומביאני קרע את הרצועה הצולבת וגמר את העונה. במקרה של ריבאס, הוחלט לבסוף להקפיאו ולהחתים על חשבונו במכסת הזרים את סוריאנו, שנפצע כעת בצורה דומה, אם כי עושה רושם שמעט פחות חמורה.