הפועל באר שבע סיימה הערב (חמישי) את דרכה במפעל הליגה האירופית, וזאת לאחר שהודחה בשלב הפלייאוף מול פיינורד. החבורה מהדרום נכנעה 3:0 בביתה, ויחד עם ההפסד באותה תוצאה בחוץ הפסידה 6:0 בסיכום שני המשחקים. כעת, היא תיאלץ להתרכז בליגת העל.

מאמן האדומים, ברק בכר, אמר בסיום: “תמיד מאכזב להפסיד, בטח 3:0 ובטח בבית, מרגישים שנתנו את המקסימום, השחקנים מאוד רצו, התוצאה משקרת בגלל המחצית הראשונה והאדום שספגנו כי היינו יכולים לנצח, עשינו דברים נכון והיינו עדיפים בהרבה דקות. בסופו של דבר הפסדנו וחבל, אבל אני לוקח את הדברים הטובים וחושב על המשחק הבא”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
בכר: היינו מול יריבה חזקה, האמנו בעצמנו

“הגענו למצבים והיינו יכולים להבקיע לפחות שלושה שערים ועשינו את הדברים נכון מול קבוצה מצוינת. אני רוצה שניקח את זה למשחק קדימה וגם לכל העונה. לא ויתרנו לעצמנו. השחקנים סחטו את עצמם כי אנחנו בתקופה מטורפת, קשה מנטלית להרים את עצמך אחרי הגול שספגנו ובעשרה שחקנים. לא נוותר באף משחק, גם לא בפיגור, נשפר ונחזק את מה שצריך אבל עשינו את המקסימום בקמפיין”.

“מקבלים השנה הרבה אדומים וזה משהו שאנחנו צריכים לבדוק. יש אדומים שיכולים לקרות ויש כאלו שלא, אנחנו כל משחק כמעט בחיסרון מספרי, אבל אני כן מעדיף להסתכל על הדברים הטובים, ממן נתן איכות, לא היינו מרוכזים בפעולה האחרונה אבל ניקח מה מה שחיובי. איך נמשיך הלאה? זו מתנה שיש לנו אפשרות לתקן כבר ביום ראשון, אנחנו רוצים לנצח את חדרה ואחרי זה יש פגרה אליה נקווה לצאת בטעם מתוק”.

חנן ממן לאחר ההרחקה (חגי מיכאלי)חנן ממן לאחר ההרחקה (חגי מיכאלי)

בן שהר הוסיף: “שיחקנו נגד יריבה סופר-חזקה שמשחקת כדורגל טוב וחזק, לא היה קל בגלל הפיגור 3:0 והגענו למצבים במחצית הראשונה. ברמות האלה אם הם לא מנוצלים מענישים אותך ואחרי האדום נוסגנו לאחור. ננסה לקחת את חצי השעה הראשונה, רצינו, לא הלך ועכשיו זה הזמן להיכנס לליגה”.

המקום שלו בהרכב: “יש לברק את ההחלטות שלו והן מקצועיות, אמרתי תמיד שאעשה את המקסימום בכל משחק, עכשיו אני מקבל את הקרדיט, אני חושב שמגיע לי לשחק ואני רוצה להגיד אמירה טובה לקהל שעודד גם ב-3:0 ובמצבים הקשים, מבטיחים לעשות הכול ביום ראשון”.

בן שהר מתוסכל לצד קנת' ורמיר (חגי מיכאלי)בן שהר מתוסכל לצד קנת' ורמיר (חגי מיכאלי)

יאפ סתאם, מאמן היריבה אמר: “אני שמח מההעפלה, ידענו שב”ש רוצה להבקיע מוקדם ושרדנו את המחצית הראשונה, יצרנו מצבים טובים מנגד ואחרי שהם קיבלו אדום זה עשה את החיים יותר קלים, עכשיו אנחנו חושבים על שלב הבתים שאנחנו שמחים מאוד שהגענו אליו. ציפינו למשחק קשה, למרות שניצחנו לא היה קל, היינו צריכים להראות את כל האיכויות שלנו, ב”ש רצו ללכת על קאמבק והקשו עלינו, לא רצינו לתת להם את ההרגשה שהם יכולים לכבוש. היריבה שלנו הייתה טובה, יש לה אוהדים נהדרים”.

אם חשבתי על מה שהיה במילאן מול ליברפול ב-2005, כאקס הרוסונרי: “חשבתי על זה שאז זה קרה ב-6 דקות אז מה יכול להיות ב-90, הזהרתי את השחקנים”.

יאפ סתאם (חגי מיכאלי)יאפ סתאם (חגי מיכאלי)